Google search

Завідувач кафедри

ШУНЬКО Єлизавета Євгеніївна - доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, заслужений діяч науки і техніки України. Член Спеціалізованої Вченої Ради Д.26.003.04 по захисту докторських дисертацій за спеціальністю «Педіатрія» НМУ імені О.О.Богомольця. Закінчила Київський медичний інститут за спеціальністю «Педіатрія» у 1982 році. Вища категорія з неонатології. Працює на кафедрі з 1984 року, очолює кафедру з 1996 року. Тема докторської дисертації: «Прогнозування, клініко-імунологічні та мікробіологічні критерії діагностики, вдосконалення комплексного лікування та профілактики інфекцій у новонароджених».

Кандидат медичних наук, доцент кафедри

Закінчила ЛПМІ у 1991 році. Працювала дільничним педіатром, педіатром у дитячому відділенні, неонатологом пологового будинку. Має вищу категорію з неонатології, лікар-спеціаліст з педіатрії.

Тетяна Валеріївна Кончаковська – доцент кафедри неонатології, кандидат медичних наук, доцент.

Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця за спеціальністю «Педіатрія» у 1986 році. З 1987р. до 1999 р. працювала неонатологом і дитячим анестезіологом відділення інтенсивної терапії новонароджених НДСЛ «ОХМАТДИТ». Має вищу категорію з неонатології.

Кандидат медичних наук, доцент.

Закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут за спеціальністю “Лікувальна справа” у 1989 році, інтернатура з педіатрії, працювала лікарем-неонатологом пологового будинку. Стаж роботи за спеціальністю з 1990 року. Має вищу категорію з неонатології.

Аспірантура на кафедрі неонатології КМАПО 1992-1997рр. Тема кандидатської дисертації ”Особливості постнатальної адаптації та імунітету у новонароджених, які народились від жінок, інфікованих вірусами простого герпесу та цитомегалії”.

Кандидат медичних наук, доцент.

Закінчила Російський державний медичний університет в 1993 році за спеціальністю «Педіатрія».

Бєлова Олена Олександрівна - Кандидат медичних наук, асистент.

З відзнакою закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за спеціальністю «Педіатрія» у 2002 році. Проходила інтернатуру та магістратуру за спеціальністю «Неонатологія» у НУОЗ України імені П.Л. Шупика, захистила магістерську роботу на тему «Сучасні підходи до ранньої комплексної реабілітації та виходжування передчасно народжених дітей з гестаційним віком менше 32 тижнів та масою тіла менше 1500 грамів» та здобула кваліфікацію магістра з неонатології і звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Неонатологія».