Тетяна Валеріївна Кончаковська – доцент кафедри неонатології, кандидат медичних наук, доцент.

Закінчила з відзнакою Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця за спеціальністю «Педіатрія» у 1986 році. З 1987р. до 1999 р. працювала неонатологом і дитячим анестезіологом відділення інтенсивної терапії новонароджених НДСЛ «ОХМАТДИТ». Має вищу категорію з неонатології.

У 2003 році захистила кандидатську дисертацію  за темою «Фактори ризику, лікування та прогноз гіпоксично-ішемічного ураження центральної нервової системи у новонароджених».

Працює на кафедрі неонатології з 2002 року, а на посаді доцента з 2006 року. Проводить клінічну роботу на базах кафедри – НДСЛ «ОХМАТДИТ», КНП «Перинатальний центр м.Києва», клініці ІСІДА.

Є куратором циклу «Спеціалізація з неонатології». Відповідає за клінічну роботу кафедри неонатології.

Основні напрямки науково-педагогічної діяльності – інтенсивна терапія новонароджених, неврологічні проблеми періоду новонародженості.