Кандидат медичних наук, доцент.

Закінчила Російський державний медичний університет в 1993 році за спеціальністю «Педіатрія».

Інтернатура в Українському державному медичному університеті імені О.О. Богомольця. До 2001 року працювала лікарем-неонатологом пологового будинку. Вища категорія з неонатології. Загальний лікарський стаж понад 30 років.

Аспірантура на кафедрі неонатології НУОЗ України імені П.Л.Шупика 2001-2004 рр. Тема кандидатської дисертації: «Прогнозування і профілактика бактеріальних нозокоміальних інфекцій у новонароджених з високим перинатальним ризиком».

Педагогічний стаж з 2005 року, на посаді доцента з 2011 року. Куратор циклів тематичного удосконалення.

Основні напрямки науково-педагогічної діяльності – інфекції перинатального періоду, антибактеріальна терапія, профілактика нозокоміальних інфекцій, лікування та виходжування передчасно народжених дітей, інтенсивна терапія новонароджених.

Клінічну роботу проводить на базах НДСЛ «Охматдит», КНП КЗ КОПЦ, КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня».

Проводить заняття в симуляційному класі кафедри та симуляційному центрі НУОЗ України імені П.Л. Шупика з початкової стабілізації стану при народженні, неонатальної та педіатричної підтримки життя, техніки виконання інвазивних процедур, надання реанімаційної та невідкладної допомоги, інтенсивної терапії новонароджених, грудного вигодовування, сучасних принципів виходжування передчасно народжених дітей, можливостей УЗ-діагностики в неонатології.

Є членом Української Академії Педіатричних Спеціальностей, щорічно бере участь у фахових науково-практичних конференціях, конгресах з міжнародною акредитацією АССМЕ УАПС PRIME PEDIATRICS, фахових школах з міжнародною акредитацією ACCME PedSMART НЕОНАТОЛОГІЯ.