Google search

З 9 лютого 2021 р. (19:00) по 10 лютого 2021 р. (9:00) офіційний веб-сайт НМАПО імені П.Л. Шупика може бути не доступним, через технічні роботи  

2021 рік оголошено міжнародним роком працівника охорони здоров’я (73-й сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я).

Представники міжнародних, українських громадських організацій і державних інституцій долучилася до великої справи побудови пам’ятника на честь медичних працівників усього світу, в знак глибокої поваги за врятовані життя, турботу та самовідданість.. 

29 грудня Президент України підписав Закон України «Про реабілітацію у сфері охорони здоров'я», який майже одностайно був прийнятий Верховною Радою України 03 грудня 2020 р.

Найближчим часом Закон буде опубліковано та розпочнеться напрацювання відповідних нормативних Актів.

Кожного року працівники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика гідно представляють свої досягнення у найбільш інноваційних напрямках та звітують про свою науково-практичну роботу у сучасній анестезіології.

Протягом останніх 8 місяців на порталі Єдиного медичного простору (www.inmeds.com.ua), що є частиною офіційного веб-сайту НМАПО імені П. Л. Шупика, функціонує трансдисциплінарний кластер знань про коронавірусну інфекцію.

17 грудня 2020 року, за ініціативи головного наукового співробітника Білоруського науково-практичного центру дитячої онкології, гематології та імунології, Світлани Шарапової та співробітників кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології НМАПО імені П.Л. Шупика Анастасії Бондаренко та Анни Гільфанової відбувся міжнародний вебінар «Гематологічні маніфестації та ускладнення первинних імунодефіцитів» в межах Центрально-Східноєвропейського науково-освітнього проекту J-project.

Уряд затвердив ініційоване Міністерством охорони здоров’я рішення про продовження карантину до 28 лютого 2021 року з посиленням обмежень на період з 8 до 24 січня. 

МОЗ розробило та затвердило «Дорожню карту із впровадження вакцини проти COVID-19 і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках».

Новий штам коронавірусу виявили у Великій Британії. З огляду на це Всесвітня організація охорони здоров'я закликає країни посилити підходи до контролю та запобігання поширення вірусу.

На кафедрі функціональної діагностики закінчився чотиримісячний цикл спеціалізації з функціональної діагностики – лікарської спеціальності, яка охоплює методи інструментальної діагностики захворювань серцево-судинної, нервової і дихальної систем.

Базою даних повнотекстових ресурсів ScienceDirect  від провідної платформи для вчених, викладачів, студентів, фахівців медичної галузі і R & D департаментів промислових підприємств Elsevier, сьогодні може скористатися кожен у Академії.

Колектив кафедри офтальмології підготував невеликий відео-фільм-вітання для всіх співробітників Академії з Наступаючим 2021 роком.