Google search

 
 

За результатами проведення всебічної та глибокої оцінки глобальної діяльності університетів України, який провела Лабораторія кіберметрики, НУОЗ України імені П.Л. Шупика посів 23 місце з-поміж понад 290 закладів вищої освіти України.

Освіта- це надважлива складова розвитку людського капіталу, стійкості та спроможності держави, національної безпеки, економічного та науково-технічного прогресу.

На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України опубліковано наказ від 18 липня 2024 року № 1005 «Про організацію та проведення у 2024 році спеціально організованої сесії єдиного вступного іспиту».

Цьогоріч вступники, які претендують на навчання на контракті, матимуть унікальну можливість отримати додаткову фінансову підтримку — державний грант. Це допоможе частково покрити вартість навчання на будь-якій бакалаврській програмі (або на програмі підготовки медика). Таке рішення ухвалено сьогодні урядом України та розроблялося Міністерством освіти і науки України у співпраці з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством економіки.

Міністерство охорони здоров’я вперше за історію української медичної освіти запроваджує лікарську резидентуру. Це — етап післядипломної медичної освіти, який триває після закінчення медичного університету й отримання сертифіката лікаря-спеціаліста. Основне завдання лікарської резидентури — опановування вузькоспеціалізованих професійних компетентностей у межах певної лікарської спеціальності, необхідних для самостійної професійної діяльності.

Конкурсний бал – це комплексна оцінка досягнень вступника, до якої входять результати вступних випробувань та інші показники, що обраховуються відповідно до Порядку прийому до закладу вищої освіти, повідомляється на сайті osvita.ua.

Про це 27 червня повідомила Українська федерація професійних медичних об`єднань (УФПМО). Такою роботою займається Галузева рада з розроблення професійних стандартів у сфері охорони здоров’я відповідно до заявок Міністерства охорони здоров’я України та УФПМО.

Запроваджуємо систему підготовки протезистів-ортезистів на магістерському рівні, яка відповідатиме Міжнародній стандартній класифікації освіти. Через війну, розв’язану росією, кількість поранених, що потребують протезування, зростає щодня. Тому збільшується і потреба у фахівцях, які можуть його здійснити. Ці обставини сприяли активізації розвитку всієї сфери протезування.

Медичні комунальні заклади Харківської обласної ради візьмуть участь у тренінгах з невідкладних реанімаційних заходів.

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) опублікувала звіт роботи за 2023 р. Так, за підсумками 2023 р. безоплатну медичну допомогу отримали понад 22 млн пацієнтів. За надані послуги НСЗУ виплатила лікарням понад 133 млрд грн.

Інститут вищої освіти НАПН України висловлює подяку персоналу та здобувачам Вашого ЗВО за участь в опитуванні за анкетою «Соціальна відповідальність у закладах вищої освіти України», яке проводилося з 28 квітня по 15 травня 2023 р. в рамках наукового дослідження на тему “Політика та механізми реалізації соціальної відповідальності ЗВО України в умовах війни та під час повоєнного відновлення країни” (2021-2023 pp., державний реєстраційний номер - 0122U200776).

Щодня лікарі ортопеди-травматологи нашої країни демонструють високий рівень професіоналізму та відданості, працюючи з пацієнтами для відновлення здоров'я після травм і захворювань опорно-рухової системи.

Читайте також