Google search

 
 

Перші кроки на шляху до розробки професійних стандартів у сфері екстреної медичної допомоги зробили учасники установчої конференції, яка 3 жовтня пройшла в НУОЗУ України імені П.Л. Шупика за ініціативи ГО «Всеукраїнська рада реанімації та екстреної медичної допомоги» та за участі Української федерації професійних медичних об’єднань.

3 жовтня в Національному університеті охорони здоров’я імені П.Л. Шупика відбулася колегія Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної (військової) адміністрації.

Україна має побудувати таку систему симуляційної медицини, яка існуватиме в Європі завтра. Таку думку висловив доктор мед наук, професор Олександр Літус, голова Української Асоціації Симуляційної Медицини, під час обговорення в рамках щорічної міжнародної виставки “Public Health 2024”, яке відбулося 2 жовтня.

27-28 вересня, у Києві,  був проведений 4-й Національний конгрес фізичної та реабілітаційної медицини: «Десять років розвитку фізичної та реабілітаційної медицини в складний період випробувань для України: здобутки, виклики, перспективи», -  присвячений 100 річчю кафедри реабілітаційної медицини, фізичної терапії та спортивної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика та 10 річчю громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини».

1 жовтня щороку відмічається Міжнародний день людей похилого віку та День геронтолога. Всесвітня організація охорони здоров’я інформує, темою заходів цього року є: «Старість з гідністю: Важливість зміцнення систем догляду та підтримки для людей похилого віку в усьому світі».

Міністр охорони здоровʼя України Віктор Ляшко разом із заступницею з питань європейської інтеграції Мариною Слободніченко взяли участь у сесії Європейського форуму здоровʼя Гаштайн (EHFG) «Здоров’я під час війни: реформи, стійкість та відновлення в Україні», яка була організована за підтримки Бюро ВООЗ в Україні. 

З 1 січня 2025 року НСЗУ Національна служба здоров'я України зможе укладати договори з медзакладами строком до трьох років.

Mental Health Gap Action Programme (mhGAP) – це глобальна програма ВООЗ, що була запущена у 2008 році для покращення доступу до послуг з охорони психічного здоров’я через залучення неспеціалізованих у сфері психічного здоровʼя кадрів.

Як знайти посаду, що найкраще відповідала б фаховій підготовці та досвіду медичного працівника? Знайти керівну посаду прозоро і на конкурсній основі?

Уряд прийняв та направив до Верховної Ради України проєкт державного бюджету на 2025 рік.

ВООЗ провела семінар для підтримки ефективного прогнозування людських ресурсів у сфері охорони здоров'я в Україні.

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко поділився інформацією щодо результатів реалізації грантової угоди між Японським агентством міжнародного співробітництва JICA Ukraine Office та Урядом України у рамках Програми екстреного відновлення.

Читайте також