Google search

 
 

Щодня лікарі ортопеди-травматологи нашої країни демонструють високий рівень професіоналізму та відданості, працюючи з пацієнтами для відновлення здоров'я після травм і захворювань опорно-рухової системи.

Міністерство охорони здоров’я ухвалило наказ, який вносить зміни до правил вступу до інтернатури. Оновленій редакції наказу передувало тривале громадське обговорення. Загалом ми отримали пропозиції й коментарі від понад 160 громадян і організацій. Деякі з них – враховані частково або повністю.

Міністерство освіти і науки України звертає увагу, що відповідно до статті 21 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» мовою освітнього процесу в закладах освіти є державна мова.

Сьогодні процеси, повʼязані з влаштуванням дитини в сімейну форму виховання в Україні, на жаль, асоціюються з чергами, виснажливими бюрократичними процедурами та нескінченними паперами. Це стосується, в тому числі, й проходження медичного обстеження осіб, які хочуть стати кандидатами в сімейні форми виховання.

Минулого року Верховна Рада України Законом «Про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» встановила 8 травня як День пам’яті та перемоги – єдину дату, коли Україна відзначає перемогу над нацизмом та вшановує памʼять загиблих у Другій світовій війні.

Глобальна кампанія «Врятуй життя: Мийте руки!» спрямована на досягнення та  підтримку обізнаність про важливість гігієни рук у сфері охорони здоров'я та прагне об'єднати людей на підтримку поліпшення гігієни рук у всьому світі.

Цього тижня Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко інформував на власній сторінці у мережі «Фейсбук» про ініціативу запуску модернізації другого ешелону лікарень, де прийматимуть поранених бійців зі східного та південного напрямків.

В рамках реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 366 та на виконання пункту 7 протоколу засідання Ради безбар’єрності від 29.03.2024 щодо реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору і нових викликів «Безбар’єрність - це коли зручно всім без винятку» Міністерство охорони здоров’я України надсилає для врахування у роботі методичні рекомендації «Гайд безбар’єрних подій».

Академія НСЗУ презентує для лікарів і пацієнтів оновлений посібник “Програми медичних гарантій 2024”.

7 квітня кожного року відзначається Всесвітній день здоров'я. З моменту свого заснування на Першій асамблеї охорони здоров'я в 1948 році і з моменту набуття чинності в 1950 році, святкування було спрямоване на підвищення обізнаності про конкретну тему здоров'я, щоб виділити пріоритетну сферу, яка викликає занепокоєння Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Одним з ефективних напрямів, який сьогодні набирає обертів в Україні, є телереабілітація – спосіб надання реабілітаційної допомоги цифровими засобами у дистанційний спосіб.

Щиро вітаємо наших колег! 7 квітня представництво ВООЗ в Україні відзначає своє 30-річчя. Вже 30 років команда професіоналів стоїть пліч-о-пліч з урядом України, Міністерством охорони здоров'я України та всіма органами влади у сфері охорони здоров’я для єдиної мети – підтримати людей у забезпеченні їхнього фундаментального права – бути здоровими.

Читайте також