Google search

 
 

Графік роботи секретаріату Приймальної комісії:

Понеділок - п’ятниця: 1000 -1600
Обідня перерва: 1300 -1400

Графік чергувань членів відбіркових комісії Приймальної комісії (к.55):

Понеділок - п’ятниця: 1000 -1600
Обідня перерва: 1300 -1400

Графік роботи Приймальної комісії НУОЗ України імені П. Л. Шупика під час прийому документів та проведення конкурсного відбору:

  З 01 липня – 29 серпня 2024 року
Понеділок - п’ятниця -1000 -1300; 1400 -1600
Субота -  Вихідний ( робочий день (1000 -1300) лише у випадку проведення вступних іспитів, подачі апеляцій, засідань Приймальної або апеляційної комісій).
Неділя - Вихідний

Шановні випускники шкіл та медичних коледжів!

Реєстрація на участь в НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня. До 15 квітня за необхідності можна буде внести зміни щодо предмета на вибір або населеного пункту, в якому вступник бажає пройти тестування. Особи, які з поважних причин не зможуть зареєструватися в цей період, матимуть можливість зробити це 10.05-15.05.2024 р.

Для реєстрації на НМТ необхідно буде створити персональний електронний кабінет Сервіс стане доступним перед початком реєстрації.

Для створення кабінету підготуйте: паспорт, ІПН, документ про здобуття повної загальної середньої освіти (довідку про завершення навчання – для випускників шкіл 2024 року), контактний номер телефону, адресу електронної скриньки (обов’язково переконайтеся, що пам’ятаєте пароль для входу).

Під час реєстрації потрібно визначитись з предметом на вибір (варто обрати дисципліну, з якої потенційно отримаєте найкращий результат), населеним пунктом, в якому плануєте пройти тестування, а також бажаною сесією складання: основна – 14.05.-26.06.2024 р., додаткова – 11.07-19.07.2024 р.

Також для вступу можна буде використати результати ЗНО 2021 р. або НМТ 2022-2023 р.

Шановні вступники до магістратури та аспірантури!

Центр оцінювання якості освіти опублікував календар проведення ЄВІ у 2024 році. Нагадаємо, ЄВІ - це комплексний іспит з іноземної мови на вибір та ТЗНК, який повинні складати вступники до магістратури (спеціальності 227 Терапія та реабілітація, 223 Медсестринство, 229 Громадське здоров’я, а також бакалаври медсестринства, які планують вступати на спеціальність 222 Медицина, скорочений термін навчання). Вступники, які бажають навчатись на освітній програмі "Менеджмент в охороні здоров’я", також повинні зареєструватись і скласти ЄФВВ з Управління та адміністрування. Реєстрація на іспит проходить одночасно з реєстрацією на ЄВІ. На іспити вступників реєструє Університет.

Корисні посилання для підготовки до ЄВІ з англійської мови

 1. https://zno.osvita.ua/master/english/
  https://zno.osvita.ua/master/english/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1YZuNCZCMqzZaLn38Gcezij2qNNfoYoq4oYneezZdki4UperR6CPwVfgI_aem_ASjp-dHgkSNgCkChFhRQiLRrOZLx301-4v4PEn3MWuIHk2Y5uL_w6VoOQdFMi1OArf5er5pk5ZbLwEKxaTFlfDP7 2. https://testportal.gov.ua/pidgotovka-yefvv-yevi/
  https://testportal.gov.ua/pidgotovka-yefvv-yevi/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2EQjmvEd9zvdKFyuCLhxkJ6SlJcqTn2QUmg5SUmFGnME0cloD4gw-eG0c_aem_ASi0tTKUKF--I5MHFkaqTUzoA7xhc7AxGVkZ7INnyq9uUGnzhYbdLaciocyGsKC0MIFnpEOFvjcafJ4D_uIwmqZq 3. Oxford Exam Trainer B1 для Зовнішнього незалежного оцінювання / Gregory Manin, Alla Yurchenko, Tetiana Redchenko
 2. Oxford Exam Trainer B2 для підготовки до іспитів від Helen Weale/ 2020, Oxford University Press
 3. Longman Exam Activator: Classroom and Self-study Exam Preparation / Bob Hastings, Marta Umińska, Dominika Chandler, Kristóf Hegedűs / Pearson Longman, 2010
 4. Longman Exam Accelerator: / Hastings Bob, Uminska Marta, Chandler Dominika / Pearson Education / 2016
 5. Посібник для підготовки до ЄВІ з англійської мови до магістратури / [уклад.: О.П.Лисицька, С.С.Микитюк, Т.В.Мельнікова та ін.]; за заг. ред. В.П.Сімонок. - Харків : Право, 2021.
 6. Підготовка до ЄВІ з англійської мови: Training and Practice: Навчально-практичний посібник / [уклад.: О.Ю.Кузнецова, Л.О.Голубнича, Т.П.Бесараб та ін.]; – Харків : Право, 2021
 7. Jenny D, Virginia E. Grammarway–4. Newbury, Berkshire: Express Publishing. 1999.
 8. Jenny D, Virginia E. Grammarway–3. Newbury, Berkshire: Express Publishing. 1999.
 9. Virginia, E., 2002. Round–Up. English Grammar Practice.–Harlow: Logman, 3, p.144.
 10. Hashemi, L. and Murphy, R., 2004. English Grammar in Use. Supplementary exercises. Cambridge.
 11. Murphy, R., 2000. English grammar in use: Grammar reference. 14. McCarthy, M. and O’DeH, F., 2016. English Vocabulary in Use. Upper-Intermediate & Advanced/M.
 12. McCarthy, M. and O’DeH, F., 2016. English Vocabulary in Use. Pre-intermediate and Intermediate M.
 13. First Certificate Trainer. Six Practice Tests. Cambridge University Press, 2013.
 14. Carne, P., Hashemi, L.

ПАМ'ЯТКА про складання ЄВІ

Відповідно до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році, який затверджено Наказом Міністерства освіти і науки України 06 березня 2024 року № 266 у 2024 році обов’язковою вимогою вступу до аспірантури є складання Єдиного вступного іспиту (ЄВІ) з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської) Умовою допуску до вступного іспиту з іноземної мови є успішне складання ЄВІ в 2023 або 2024 році з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 130 балів. Даний іспит складатимуть і абітурієнти для вступу у магістратуру.

Структура та особливості ЄВІ з англійської мови у 2024 році

 • Кількість завдань – 30, що представляють компонент Reading і компонент Use of English. Час на виконання тесту з іноземної мови – 45 хвилин.
 • У компоненті Reading ви читаєте автентичний тест.
 • 6 завдань на встановлення відповідностей (Multiple Matching), де ви маєте прочитати автентичний текст та поєднати відповіді, речення, тощо. Популярним є завдання, де ви читаєте 6 уривків, які маєте поєднати зі змістом, але варіантів змісту 8, тобто 2 фальшивих, щоб вас заплутати.
 • 5 завдань з вибором однієї правильної відповіді, які можуть перевіряти ваші знання лексики, граматики, стилістики, тощо. Часто незначна дрібниця, як-то правильне вживання фразового дієслова чи сполучення з прийменником є ключем до відповіді.
 • Варто зазначити, що перша відповідь, яка «підходить» по словах, де збігається вираз, тощо, часто буває невірною. Тест «сканує» ваше розуміння прочитаного, нерідко з акцентом на дрібні деталі, які ви розумієте тільки за умови знання мови на відповідному рівні.
 • У компоненті Use of English ви виконуєте 19 завдань на заповнення пропусків у тексті, які також спрямовані на перевірку розуміння вами особливостей вживання граматичних конструкцій, лексичних одиниць та словосполучень, фразових дієслів, ідіом, конструкцій з прийменниками, тощо.
 • За кожну правильну відповідь нараховується по 1 тестовому балу (загалом, від 0 до 30 балів). Тестові бали буде переведено у шкалу 100-200. Умовою прийому документів до аспірантури є успішне складання ЄВІ з оцінкою за тест з іноземної мови не менше ніж 130 балів.
 • Радимо майбутнім аспірантам серйозно поставитися до складання іспиту, адже 130 з 200 балів може виявитись не так легко набрати, як це здається.
 • Пропонуємо проходити зразки тестів на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти, а також повторити граматику та лексику. Найкраще готуватися самостійно, використовуючи посібники-зразки завдань до ЄВІ, а також підручники європейських та американських видавництв, на кшталт Exam Trainers (див. додаткову інформацію нижче).
 • Чим більше ви тренуєтесь, тим спокійніше буде на іспиті. В обмежений час 45 хвилин ви маєте встигнути виконати всі завдання та занести відповіді до форми. Аби не панікувати, побачивши незнайомі завдання, готуйтесь до тесту.
 • Спочатку виконуйте ті завдання, які для вас зрозумілі. Якщо щось незрозуміло – не зупиняйтеся, беріть у роботу наступні завдання.
 • Після відповідей на всі завдання, перевірте себе ще раз, але не витрачайте час, коли є не виконані завдання.
 • Ви не можете користуватися словником чи іншими засобами на ЄВІ. Тому, якщо ви не знаєте слова чи не розумієте конструкцію, спробуйте здогадатись значення.
 • Погано, якщо ви не розумієте жодного уривку. Та все одно, якщо ви вже на тесті, намагайтеся з наданих відповідей відшукати вірну.
 • Не нервуйте, яким би не був результат, навіть якщо ви розумієте, що погано орієнтуєтеся у завданнях. Однак ви маєте заповнити всі варіанти відповідей. Врешті-решт, у тестових завданнях завжди є вірогідність випадкового правильного заповнення.
 • Бажаємо успіху у підготовці та пам’ятайте про головні дати для майбутніх аспірантів і магістрів, зокрема основної сесії:
 • з 7 до 29 травня зареєструйтеся у Приймальній комісії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця;
 • до 17 червня отримайте запрошення-перепустку на участь в ЄВІ, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування;
 • 24 червня – 15 липня – візьміть участь у тестуванні;
 • до 20 липня отримайте результати.

 

Відео про особливості складання ЄВІ з іноземної мови

Додаткова інформація для підготовки до ЄВІ з англійської мови

Додаткова інформація для підготовки до ЄВІ з німецької мови

Демонстраційний варіант нмт 2024

Український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційні варіанти НМТ ().
Нагадаємо, випускники шкіл та медичних коледжів вступають лише за результатами ЗНО/НМТ, вступних випробувань в Університеті немає. Для вступу, крім обов'язкових, можна використати будь-який предмет НМТ на вибір.

Порядок прийому на навчання 2024

Єдиний вступний іспит з англійської мови зошит

вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, Україна, 04112.
Кабінет № 55 (2 поверх теоретичного корпусу),
Тел.: (+380 50) 674 77 01,