Google search

 
 

Президентка Єврокомісії пані Урсула фон дер Ляєн, під час брифінгу в межах спільного засідання Уряду України та Колегії Європейської комісії, оголосила про підтримку українських науковців.

До 9 березня 2023 року триває прийом пропозицій на участь у конкурсі «Послуги дослідницької інфраструктури для підтримки досліджень у сфері охорони здоров’я, прискорення зеленої та цифрової трансформації та розвитку провідних знань (2023) (HORIZON-INFRA-2023-SERV01)» Рамкової програми Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт Європа».

Національний фонд досліджень України оголошує новий конкурс «Кембридж – НФДУ 2022. Індивідуальні гранти на проведення досліджень (розробок) для українських вчених» (за підтримки Кембриджського університету, Велика Британія).

Раді повідомити про те, що НФДУ оголосив новий конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Наука для відбудови України у воєнний та повоєнний періоди».

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) організовує стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників

Раді повідомити, що Польський інститут доказової медицини (Polish Institute of EBM) та видавництво «Медицина Практична» запрошують до участі у щорічному престижному міжнародному навчальному курсі з внутрішньої медицини «McMaster International Review Course in Internal Medicine» (MIRCIM).

Каролінський інститут з радістю повідомляє про можливість стажування для українців в рамках програми Erasmus+.

Chevening – глобальна програма стипендій уряду Великої Британії, яка надає фінансування на магістерську освіту (як правило, на однорічних магістерських програмах, а також MBA).

За повідомленням МОН України, компанія «Elsevier», яка є одним із найбільших видавців наукової літератури у світі, продовжує надавати підтримку українській науковій спільноті.

Інформуємо про проведення конференції за ініціативи професора Лейпцизького університету Кармен Бахманн, організатор – платформа «Chance for Science». 

Із вдячністю повідомляємо, що Королівський коледж патологів і надалі допомагає Україні.

Польський інститут доказової медицини (Polish Institute of Evidence Based Medicine) та видавництво «Медицина практична» (www.mp.pl) протягом останніх 7-ми років є організаторами міжнародного навчального курсу з внутрішніх хвороб «McMaster International Review Course in Internal Medicine»: https://empendium.com/mircim/