Search

 
 

Раді повідомити, що Польський інститут доказової медицини (Polish Institute of EBM) та видавництво «Медицина Практична» запрошують до участі у щорічному престижному міжнародному навчальному курсі з внутрішньої медицини «McMaster International Review Course in Internal Medicine» (MIRCIM).

Каролінський інститут з радістю повідомляє про можливість стажування для українців в рамках програми Erasmus+.

Chevening – глобальна програма стипендій уряду Великої Британії, яка надає фінансування на магістерську освіту (як правило, на однорічних магістерських програмах, а також MBA).

За повідомленням МОН України, компанія «Elsevier», яка є одним із найбільших видавців наукової літератури у світі, продовжує надавати підтримку українській науковій спільноті.

Інформуємо про проведення конференції за ініціативи професора Лейпцизького університету Кармен Бахманн, організатор – платформа «Chance for Science». 

Із вдячністю повідомляємо, що Королівський коледж патологів і надалі допомагає Україні.

Польський інститут доказової медицини (Polish Institute of Evidence Based Medicine) та видавництво «Медицина практична» (www.mp.pl) протягом останніх 7-ми років є організаторами міжнародного навчального курсу з внутрішніх хвороб «McMaster International Review Course in Internal Medicine»: https://empendium.com/mircim/

Інформуємо, що мережа Український глобальний університет сприяє наданню доступу українським студентам, викладачам, науковцям до стипендіальних програм у закордонних закладах вищої освіти. 

Міністерство освіти і науки України, за підтримки Google Україна, задля розширення можливостей використання цифрових інструментів для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу організовує безоплатне навчання для освітян закладів вищої освіти у рамках програми «Google Digital Tools for Education/ Цифрові інструменти Google для освіти», яке здійснюватиметься протягом 2022/2023 навчального року. Навчання розпочинається 25 липня 2022 року.

За повідомленням МОН України Міністерство закордонних справ та міжнародного співробітництва Італії пропонує здобувачам вищої освіти скористатися стипендійними можливістю для навчання у ЗВО Італії  у 2022-2023 році.

Продовжуємо інформувати про відкриті можливості у сфері освіти. Королівський коледж патологів, Велика Британія, регулярно викладає на своєму сайті навчальні онлайн ресурси. Зокрема, вебінари з проблем гістопатології, мікробіології, хімічної патології та гематології можна знайти за посиланням: https://www.rcpath.org/international/virtual-resources/ghana-webinars-series.html

У співпраці з Коледжем лікарів і хірургів Гани та спільно з Tropical Health Education Trust (THET) Ghana Workforce Health Partnership, Королівський коледж патологів представляє цю серію з 24 відеолекції, що охоплюють теми, обрані факультетом лабораторної медицини, з хімічної патології, гематології, гістопатології (анатомічна патологія) та мікробіології.