Шановні колеги! Кафедра радіології запрошує на навчання на цикл тематичного удосконалення у вересні поточного року: «Комп’ютерна та магнітно-резонансна томографія  органів грудної порожнини»

Шановні колеги та першокурсники!

Вельмишановні колеги,
Щиро запрошуємо на навчання на кафедру кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій НУОЗ України імені П.Л. Шупика, на базі ДУ «Інститут серця МОЗ України» на цикли:

Продовжується голосування за кращий цифровий заклад!

Шановні колеги інформуємо вас про медичний самміт з питань розвитку цифрової медицини.

Вітаємо , шановні колеги!

З радістю анонсую початок спеціалізації за спеціальністю «Хірургія», яка розпочнеться 2 вересня 2024 року на базі кафедри ендоскопічної та роботизованої загальної і метаболічної хірургії.

Шановні колеги!
«Офіс Горизонт Європа в Україні» Національний фонд досліджень України (НФДУ) запрошує вас відвідати інформаційний захід «Грантові можливості Національного фонду досліджень України та інструменти підтримки в рамках Програми “Горизонт Європа”».

Шановні колеги! МОН спільно з компанією Google проводить активну роботу щодо створення можливостей підвищення кваліфікації для науково-педагогічних, педагогічних працівників, а також сприяє розвитку співпраці між закладами фахової передвищої, вищої освіти України та потенційними роботодавцями.

Шановні колеги! Кафедра стоматології дитячого віку запрошує на 3-місячну освітню програму з дитячої стоматології.

Спеціалізація з дитячої стоматології - це додаткові переваги у стоматологічному світі високої конкуренції

Шановні колеги, друзі! 02 вересня на кафедрі дитячої анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П. Л. Шупика починається цикл спеціалізації з дитячої анестезіології для лікарів-анестезіологів.