Search

 
 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Публічне управління та адміністрування в сфері охорони здоров’я», яка відбудеться 20 жовтня 2022 року в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Шановні колеги! Запрошуємо на одноденний авторський семінар «Психологічна допомога дітям в умовах війни».

Шановні колеги!

Національний банк України запрошує з 1 серпня по 31 жовтня 2022 року долучитись до благодійної акції «Смілива гривня», мета якої – об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії.

Кафедра інформатики, інформаційних технологій і трансдисциплінарного навчання щиро запрошує взяти участь 11 листопада 2022 року у DigiHealthDay-2022 (м. Деггендорф, Німеччина) – Міжнародному симпозіумі, організованому European Campus Rottal-Inn Технологічного інституту Деггендорфа у співпраці з НУОЗ України імені П. Л. Шупика разом із місцевими та міжнародними партнерами.

Кафедра ендокринології НУОЗ України імені П.Л. Шупика інформує, що 26.09.2022 розпочинають роботу цикли спеціалізації «Ендокринологія», «Дитяча ендокринологія».

Кафедра радіології продовжує серію фахових одноденних семінарів із воєнно-медичної тематики для ефективного фокусування уваги на актуальних питаннях променевої діагностики.

Запрошуємо узяти участь у науково-практичній конференції «Сучасні аспекти клінічної патології», присвяченій 100-річчю з дня заснування кафедри патологічної та топографічної анатомії НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Оголошено додатковий набір вступників на навчання у магістратуру за спеціальностями 281 «Публічне управління та адміністрування» та 226 «Фармація, промислова фармація» в НУОЗ України імені П. Л. Шупика з 03.10.2022 по 11.10.2022 (включно до 1600).

Шановні колеги! Відповідно до «Реєстру конгресів, з’їздів, симпозіумів, науково-практичних конференцій, які будуть проводитися у 2022 р.», 10.11.2022 р. відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю «Правові, організаційні та економічні засади програм реабілітації осіб з обмеженням життєдіяльності».

20-23 вересня 2022 р. відбудеться XXIII Національний конгрес кардіологів України. Конгрес пройде, як і в минулому році, в on-line та off-line форматах. Кафедра терапії та ревматології братиме активну участь у заході.

Шановні лікарі! Запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичній конференції «Клінічні керівництва для акушера-гінеколога», що відбудеться в форматі онлайн-трансляції наживо одразу в усіх містах і населених пунктах Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

Шановні лікарі! Запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичній конференції «Пацієнт у ракурсі міждисциплінарного погляду», що відбудеться 4 жовтня в форматі онлайн-трансляції одразу в усіх містах і населених пунктах Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.