Search

 
 

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на двотижневий цикл ТУ кафедри ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки зі спеціальності «Дотримання правил радіаційної безпеки при використанні джерел іонізуючого випромінювання в медичних закладах».

Шановні колеги! Маємо честь запросити лікарів стоматологів взяти участь у фаховій школі «Мультидисциплінарний підхід до лікування стоматологічних захворювань» кафедри ортопедичної стоматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика в онлайн режимі на основі платних освітніх послуг, яка відбудеться 23-24 лютого 2023 року.

Шановні колеги! Маємо честь запросити лікарів стоматологів взяти участь у фаховій школі «Комплексне лікування стоматологічних захворювань із застосуванням ортопедичних заходів» кафедри ортопедичної стоматології НУОЗ України імені П. Л. Шупика в онлайн режимі на основі платних освітніх послуг, яка відбудеться 21-22 лютого 2023 року.

7 лютого 2023 року з 12:00 до 16:00 відбудеться онлайн-марафон до Дня безпечного інтернету за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Лабораторна діагностика невідкладних станів».

Шановні колеги! З 15.02.23 по 01.03.23 на кафедрі урології НУОЗ України імені П.Л. Шупика  пройдуть курси тематичного удосконалення (50 балів): «Перкутанна  хірургія  верхніх  сечовивідних  шляхів».

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Клінічна електрокардіографія», який буде проходити на кафедрі функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика з 23 лютого до 9 березня 2023 року.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на цикл тематичного удосконалення «Діагностика та лікування аритмій і блокад серця», який буде проходити на кафедрі функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика  з 3 до 17 лютого 2023 року.