Google search

 
 

Ще є вільні місця для участі у нашому останньому вебінарі «Еволюція та інновації міждисциплінарності».

Міністерством освіти і науки України з метою підтримки та розвитку інноваційної інфраструктури було оголошено конкурсний відбір науково- технічних проектів, спрямованих на підтримку інноваційної діяльності закладів вищої освіти та наукових установ з метою визначення переліку закладів вищої освіти, наукових установ, на базі яких буде створено мережу стартап-шкіл - інкубаторів - акселераторів (далі - Конкурс).

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу,з метою створення умов для пошуку, підтримки i розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі - Конкурс).

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір студентів та аспірантів на участь в Онлайн школі EU Study Days 2024.

Страх невизначеності, втома, туга за домом дуже поширені серед українців зараз. Ігнорування таких емоцій може негативно впливати на психологічний та фізичний стан.

Кафедра радіології НУОЗ України імені П. Л. Шупика запрошує Вас на цикл спеціалізації зі спеціальності «Ультразвукова діагностика» з 02.09 до 02.12.2024 р. (3 місяці).

У 2020 році! Національним агентством України з питань державної служби (далі - НАДС) започатковано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі - конкурс), метою якого стало створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби.

12 серпня - 20 вересня 2024 року «Європейська ліга професійного розвитку» разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічнихі науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від формвласності та підпорядкування за темою: «Дидактично-дослідницька діяльність у сучасному університеті: тенденції, виклики, напрямки змін».

 У другому півріччі 2024р. з 26.09.2024р по 26.12.2024р кафедра ендокринології проводить наступні цикли:
- Спеціалізація з ендокринології  (для лікарів терапевтів та сімейних лікарів);
- Спеціалізація з  дитячої ендокринології (для лікарів- педіатрів)
.

В Національному університеті охорони здоров’я імені П. Л. Шупика здійснюється прийом на навчання для здобуття вищої освіти на другому (магістерському) рівні і на третьому освітньо-науковому рівні (аспірантура) для здобуття ступеня доктора філософії.

Читайте також