Шановні колеги! Запрошуємо вас приєднатися до онлайн-інтенсиву «Непохитні: догляд за куксами кінцівок». Наш інтенсив буде корисним для вас, якщо: Ви або хтось із вашого оточення пережив втрату кінцівки і вам потрібна інформація та підтримка. Бажаєте засвоїти навички самостійного догляду та оволодіти стратегіями адаптації після ампутації.

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на майстер - клас «Нагальні питання дитячої та підліткової гінекології з елементами симуляційного навчання», що проводить навчально-виробничий центр симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика.

Запрошуємо лікарів за фахом - анестезіологія, ортопедія і травматологія, дитяча ортопедія і травматологія, дитяча хірургія, медицина невідкладних станів, спортивна медицина, судинна хірургія, фізична та реабілітаційна медицина, хірургія, радіологія на міжнародну конференцію «Стандартні помилки при лікуванні бойових пошкоджень кінцівок та варіанти їх запобігання»

Нові можливості для медичних стартапів, впровадження розробок, які допоможуть українцям бути здоровішими, а суспільству – інклюзивним. Все це передбачає проєкт Lab2Market MedTech в межах діяльності National IP&Innovations Hub.

Шановні колеги, повідомляємо, що на веб-сайті ДНТБ України на сторінці "Research4Life"   ви зможете знайти інформацію про партнерство "Research4Life", способи підключення та використання доступних ресурсів.

Шановні колеги! На кафедрі терапевтичної стоматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика розпочнеться навчання на циклі спеціалізації зі спеціальності «Пародонтологія». Дата проведення: з 08.04.2024 по 28.06.2024 та з 02.09.2024 по 10.12.2024

Шановні колеги! Запрошуємо Вас на стажування зі спеціальності «Терапевтична стоматологія»

На кафедрі терапевтичної стоматології для лікарів-стоматологів з 2 квітня 2024 року розпочинається цикл спеціалізації за фахом «Терапевтична стоматологія». Термін проведення  02.04.2024 - 02.07.2024 р.

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у роботі наукового симпозіуму з міжнародною участю – ХХVI Національна Школа гастроентерологів, гепатологів України «Сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування захворювань органів травлення та супутньої патології. Академія здорового харчування» що відбудеться в онлайн/офлайн з 4 по 6 квітня 2024 року.

Шановні колеги! Кафедра управління охороною здоров’я НУОЗ України імені П.Л. Шупика запрошує Вас на навчання на цикл спеціалізації зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я»

Шановні колеги! На кафедрі неонатології НУОЗ України імені П.Л. Шупика 08.04 - 22.04.2024 року буде проведено цикл тематичного удосконалення «Невідкладні стани та інтенсивна терапія новонароджених».