Google search

 
 

Доцент кафедри медицини катастроф та військово-медичної підготовки медичного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика Валерій Кузьмін з 30.10 по 28.11 2023 року увосьме  під час повномасштабної війни взяв участь у наданні медичної допомоги населенню прифронтових територій на півдні України у складі спеціалізованої медичної бригади МОЗ України. Цього разу довелося підсилювати КНП «Новоодеську багатопрофільну лікарню» Миколаївської області.

Кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика 18 листопада організувала безкоштовні факультативні заняття, спрямовані на підвищення кваліфікації сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів, пульмонологів, гастроентерологів, ендокринологів.

27 листопада у НУОЗ України імені П.Л. Шупика відбувся офіційний захист дисертаційної роботи аспіранта кафедри функціональної діагностики НУОЗ України імені П.Л. Шупика, лікаря-кардіолога Інституту серця МОЗ України Ярослава Скибчика «Предиктори відновлення та збереження синусового ритму у пацієнтів з тривалими епізодами персистентної фібриляції передсердь неклапанного генезу" (науковий керівник – професор Олег Жарінов).

На кафедрі оториноларингології успішно завершився очний цикл навчання лікарів-інтернів першого року за оновленою програмою. Враховуючи виклики сучасності, заняття проводилися у змішаному форматі.

Нещодавно відбулося засідання наукової комісії Інституту післядипломної освіти, на якому були присутні завідувач відділу аспірантури та докторантури доцент Наталія Серьогіна, директор Інституту післядипломної освіти (ПО) професор Олена Шарікадзе, завідувач відділу наукових електронних ресурсів та інформаційних технологій наукової бібліотеки доцент Ольга Гетало, голова наукової комісії інституту Анна Крилова, члени наукової комісії, відповідальні за наукову роботу на кафедрах інституту та аспіранти.

Вікторію Буцьку, яка щойно відмітила свій ювілейний День народження  та 40-річчя своєї трудової діяльності саме на фармацевтичних кафедрах НУОЗ України імені П.Л. Шупика,  за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток охорони здоров’я, високий професіоналізм та відданість справі 22 листопада було нагороджено пам’ятним знаком «Відзнака Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика».

10-15 листопада 2023 року у м. Сан-Дієго (США) відбувся один із найавторитетніших та найпотужніших форумів ревматологів – міжнародний Конгрес Американського Коледжу Ревматологів (ACR) – 2023.

Впровадження наукових розробок є надзвичайно важливим для розвитку практичної медицини, яка має відповідати сучасним викликам і бути конкурентно спроможною на світовому ринку медичних послуг.

Клінічна робота є та залишається пріоритетним видом діяльності викладачів кафедри промислової, клінічної фармації та клінічної фармакології нашого університету.

Науково-практична конференція «Актуальні питання хірургії у військовий час» організована та проведена кафедрою загальної та невідкладної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика. Конференція присвячувалася вивченню актуальних питань хірургії у військовий час.

Факультатив «Фармацевтична допомога пацієнтам із артеріальною гіпертензією» для фармацевтів відбувся 25 листопада, захід був організований кафедрою фармації за підтримки кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

27 листопада 2023 р. у форматі онлайн-конференції відбулась робоча зустріч адміністрації університету на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва професором О. Гульчій з іноземцями, які навчаються в клінічної ординатурі (стажисти) з та їхніми кураторами.