Google search

 
 

6 квітня відбулися факультативні заняття, що організовує кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика. На он-лайн зустріч, за участю експертів з кардіології, пульмонології, зібралися лікарі різних спеціальностей.

05 квітня 2024 року відбулася науково-практична конференція «Стандарти та персоніфікований підхід» з майстер-класом.

Науковці кафедри фармації Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика 10 квітня 2024 року взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасна фармація: реалії сьогодення та перспективи розвитку».

09-10.04.2024 на базі кафедри медицини невідкладних станів НУОЗ України імені П. Л. Шупика (провайдер № 1065) було проведено фахову школу «Невідкладні стани в амбулаторній практиці» (захід БПР № 3702818).

У відповідь на лист МОН №1/5775-24 від 03.04.2024 р. та з метою консолідації та формування історичної свідомості українського народу, збереження національної пам’яті та належного відзначення і вшанування пам’яті жертв аварії на Чорнобильській АЕС кафедра ядерної медицини, радіаційної онкології та радіаційної безпеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика провела 9 квітня 2024 року круглий стіл «Досвід Чорнобиля. Загроза ядерного тероризму. Сучасна тактика медичного реагування при радіаційних аваріях». 

06 квітня 2024 року кафедрою гастроентерології, дієтології і ендоскопії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, ГО «Українська гастроентерологічна асоціація» зі залученням Науково-технічного товариства харчової промисловості України було проведено Всеукраїнський симпозіум «Академія здорового харчування» (в форматі офлайн/онлайн, місце проведення - м. Київ).

У квітні місяці на кафедрі терапії та ревматології (завідувач кафедри терапії та ревматології академік НАМН України,  професор В. Коваленко) розпочався очний цикл інтернатури за спеціальністю «Внутрішні хвороби». До навчання приступили 43 інтерни за спеціальністю «Внутрішні хвороби». Цей випуск інтернів буде навчатись за новою навчальною програмою.

На базі Центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка 28 – 29 березня проведено майстер–клас «Нагальні питання дитячої та підліткової гінекології з елементами симуляційного навчання».

Співробітники кафедри хірургії і проктології НУОЗ України імені П.Л. Шупика на клінічній базі КНП КМКЛ №5 надають висококваліфіковану хірургічну допомогу військовослужбовцям ЗСУ зі складними дефектами черевної стінки після бойової абдомінальної травми, колостомами, тощо.

4 квітня 2024 року під головуванням проректора з науково-педагогічної, лікувальної роботи та діяльності університетських клінік професора Раїси Моісеєнко та за участі декана фармацевтичного та медико-профілактичного факультету професора Василя Михальчука відбулось засідання трудового колективу кафедри фармації.

21-23 березня у польському місті Люблін пройшов  Східноєвропейський експертний форум з анестезіології та інтенсивної терапії (Eastern Europe Anesthesiology and Intensive Therapy Experts Forum).

19 березня 2024 року побачив світ український переклад  "Медицина в різних природних умовах» -  посібник з надання першої та невідкладної догоспітальної медичної допомоги: 7-е видання.

Читайте також