- Деталі
Забезпечення безпеки пацієнтів є одним із головних пріоритетів сучасної медицини. Завдяки технологічному прогресу розроблено численні інновації, які допомагають знизити ризики помилок, покращити якість лікування та забезпечити комфорт пацієнтів. Серед основних технологій для забезпечення безпеки пацієнтів виокремлюють: системи електронного медичного запису, системи для контролю медикаментозного лікування, моніторингові системи, технології штучного інтелекту, системи ідентифікації пацієнтів, технології симуляції, роботизовані системи, технології для запобігання інфекціям, системи телемедицини, цифрові платформи для зворотного зв'язку тощо.
- Перегляди: 798
- Деталі
Екстрене забезпечення прохідності дихальних шляхів є серйозним іспитом для лікарів, які розпочинають роботу в анестезіології та інтенсивній терапії. Забезпечення прохідності дихальних шляхів є критичною навичкою для медичних працівників, які в умовах бойових дій надають допомогу постраждалим з травмами, оскільки це є невід'ємним компонентом невідкладної допомоги та подальшого хірургічного втручання. Тому важливе значення мають завчасне ознайомлення майбутніх фахівців з такими сучасними методами як пункційна конікопункція та дилатаційна трахеостомія.
- Перегляди: 708
- Деталі
08 січня 2025 року відбулося спільне засідання конференції трудового колективу та вченої ради фармацевтичного та медико-профілактичного факультету, який розпочав декан професор Михальчук В.М. словами привітання колег з новим 2025 роком.
- Перегляди: 910
- Деталі
Важливою подією для кардіологів, терапевтів, лікарів з функціональної діагностики та суміжних спеціальностей в Україні стала поява практичного керівництва «Клінічна аритмологія» (за редакцією О. Жарінова і В. Куця. – К., «Четверта хвиля», 2025. – 264 с.). У книзі систематизовано сучасний рівень знань із діагностики та лікування порушень ритму і провідності серця – одного з найскладніших і найцікавіших розділів сучасної кардіології.
- Перегляди: 148
- Деталі
06 січня 2025 року відбулося перше засідання кафедри педіатрії, неонатології, дитячих інфекційних хвороб, дитячої імунології та алергології. В роботі взяли участь всі співробітники кафедри.
- Перегляди: 118
- Деталі
З 9 по 18 грудня 2024 року в НУОЗ України імені П. Л. Шупика успішно пройшла перша в історії закладу атестація студентів-випускників магістерської програми «Клінічна психологія та психологічна допомога» набору 2023 року.
- Перегляди: 74
- Деталі
Аспірантка вечірньої форми навчання кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії Національного університету охорони здоровʼя України імені П. Л. Шупика Катерина Лях під керівництвом професора А. Л. Косаковського виконала дисертаційну роботу на звання доктор філософії «Клініко-анатомічне обґрунтування малоінвазивної ендоскопічної шейверної аденотомії у дітей» та успішно захистила її в спеціалізованій вченій раді НУОЗ України імені П. Л. Шупика.
- Перегляди: 86
- Деталі
Черговий етап міжнародного проєкту «Розбудова системи реагування на масові випадки в закладах охорони здоров`я та у цивільного населення» за підтримки Міжнародної організації міграції (МОМ) розпочинається з відбору і оцінки 8 лікарень з 5 областей в зоні активних військових дій та прилеглих до них.
- Перегляди: 70
- Деталі
З 1 січня 2024 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика розпочалося навчання лікарів-інтернів 2 року за спеціальністю "Хірургія".
- Перегляди: 80
- Деталі
Протягом грудня 2024 року співробітники кафедри медицини невідкладних станів професор А. Волосовець, доцент О. Крамарева та асистент А. Бойко в складі мультидисциплінарної команди інструкторів в партнерстві з міжнародною організацією МедГлобал Україна та Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) провели цикл тренінгів POCUS (Point-of-Care Ultrasound) у ряді міст нашої країни (Чернігів, Полтава, Одеса, Дніпро).
- Перегляди: 94
- Деталі
У грудні 2024 року під егідою кафедри медицини невідкладних станів Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика (провайдер БПР № 2237) відбулася міжнародна науково-практична конференція «І Наукові читання імені С.М. Віничука: міждисциплінарні аспекти надання медичної допомоги при невідкладних станах». Даний захід був зареєстрований під номером № 1003063 в базі даних заходів БПР за 2024 рік Центру Тестування.
- Перегляди: 49
- Деталі
2025 рік – це третій рік стратегічного планування госпітальних округів в умовах війни, що вимагає особливо ретельного підходу при річній оцінці стратегічного плану розвитку госпітального округу, розробці операційного плану на 2025 рік, перегляду індикаторів при потребі у відповідності до динаміки змін і стратегії Уряду.
- Перегляди: 45