Google search

 
 

13 квітня 2024 року в Національному університеті охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика в офлайн-форматі відбувся День відкритих дверей - подія, до підготовки якої були долучені представники більшості структурних підрозділів та факультети університету.

Шановні колеги!
Запрошуємо всіх взяти участь у проведенні заходу: день відкритих дверей у НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

11 квітня 2024 року відбувся симпозіум молодих вчених «ІННОВАЦІЇ В ПРАКТИЧНУ СТОМАТОЛОГІЮ» в рамках науково-практичної конференції «Стоматологічне здоров’я та якість життя». У симпозіумі взяли участь аспіранти стоматологічного факультету Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, які виступили з доповідями за результатами власних наукових досліджень (аспіранти 3 та 4 року навчання) та опрацювання літературних джерел за обраною темою дисертаційного дослідження (аспіранти 1 та 2 року навчання).

10 квітня 2024 року відбулось чергове засідання вченої ради Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, яке розпочалось з виконання державного гімну та вшанування хвилиною мовчання пам’ять полеглих захисників України.

На виконання наказу МОЗ України від 14.03.2024 р. № 440 розпочався процес реорганізації державної установи «Український науково-дослідний інститут промислової медицини» (ДУ «УКРНДІПРОММЕД») в м. Кривий Ріг (Дніпропетровська обл.) шляхом приєднання до Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

22 березня 2024 року за підтримки МОЗ України в НУОЗ України імені П. Л. Шупика в онлайн форматі відбулася міжнародна конференція на тему "Стандартні помилки при лікуванні бойових пошкоджень кінцівок та варіанти їх запобігання».

Протягом періоду з 16 по 21 березня 2024 року в Національному університеті охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика відбувся другий етап реалізації проєкту Міністерства охорони здоров'я України, спрямованого на збільшення кількості сертифікованих інструкторів у відповідності до стандартів невідкладної медичної допомоги: Basic Life Support (BLS), Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS) та Pediatric Advanced Life Support (PALS).

16 березня 2024 року за ініціативою Міністерства охорони здоров’я України в НУОЗ України імені П.Л. Шупика розпочалася реалізація другого етапу проєкту від Американської Кардіологічної Асоціації (American Heart Association) зі збільшення кількості міжнародних сертифікованих інструкторів, які працюють у вищих навчальних закладах.

13 березня 2024 року відбулось чергове засідання вченої ради Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, яке розпочалось з вручення відзнак ректором, академіком НАМН України професором В’ячеславом Камінським та головою вченої ради чл.-кор. НАМН України, професором Олександром Толстановим, науково-педагогічним працівникам закладу. Пам’ятний знак «Відзнака Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика» отримала професор Ольга Горбатюк. Оголошено подяку ректора академіку НАМН України, чл.-кор. НАН України професору Миколі Троньку.

Відповідно до наказів Національного університету охорони здоров`я України імені П.Л. Шупика «Про проведення конкурсів» від 23.01.2024 №298 та від 26.02.2024 №361, 14.03.2024 відбулися засідання конкурсних комісій для проведення конкурсу на зайняття посади директора Відокремленого підрозділу «Стоматологічний практично-навчальний медичний центр Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика» та посади директора Відокремленого підрозділу «Клініка репродуктивних технологій Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика».

За дорученням ректора та за підтримки Посольства України в Королівстві Іспанія з безпосередньою участю Почесного консула України у Валенсії Пабло Хіль Лопес відбулась установча зустріч директора Центру інноваційної діяльності та інвестицій Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика Володимира Івчука та директора Валенсійської школи досліджень в охороні здоров’я Міністерства охорони здоров’я та громадського здоров’я автономії Валенсія Густаво Зорагоза.

За роки самовідданої роботи, спрямованої на захист життя та здоров’я дітей Київщини, лікарня стала потужним клінічним, науковим та освітнім центром, що співпрацює не лише  Національним університетом охорони здоров’я імені П.Л. Шупика, але й низкою інших науково-практичних закладів, які  стоять на сторожі здоров’я мешканців Києва та Київської області.

Читайте також