Кандидат медичних наук, доцент кафедри

Закінчила ЛПМІ у 1991 році. Працювала дільничним педіатром, педіатром у дитячому відділенні, неонатологом пологового будинку. Має вищу категорію з неонатології, лікар-спеціаліст з педіатрії.

В НУОЗ України імені П.Л.Шупика з 1995 року, навчання в клінічній ординатурі, в аспірантурі. Тема кандидатської дисертації: «Особливості клінічного перебігу, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у новонароджених».

Педагогічний стаж з 2001 року, кандидат медичних наук з 2003 року, з 2006 року має звання доцента. Виконує обов’язки завуча кафедри, є куратором циклів інтернатури.

Основні напрямки науково-педагогічної діяльності – інфекції перинатального періоду, підтримка грудного вигодовування, жовтяниці новонароджених, лікування та виходжування передчасно народжених дітей, інтенсивна терапія новонароджених дітей.

Проводить заняття в симуляційному класі кафедри та Центрі симуляційних методів навчання НУОЗ України імені П.Л.Шупика за тематикою надання невідкладної допомоги новонародженим та програмою початкової стабілізації стану новонароджених дітей в пологовій залі.

З 2022 року бере участь у науково-практичних заходах, що присвячені наданню допомоги новонародженим та дітям  в умовах воєнного часу:

2022р. - Конференція «Інновації в неонатології. Актуальні питання надання медичної допомоги новонародженим в умовах воеєнного часу»

2023р  - Конгрес з міжнародною участю «Діти і війна. Сучасні виклики психологічної допомоги та реабілітації в період воєнного часу» та Науково-практична конференція  «Досвід допомоги новонародженим дітям в умовах війни».

У 2023 році опанувала Онлайн курс «Взаємодія зі студентами під час війни» на базі Києво-Могилянської академії.

Є членом Української Академії Педіатричних Спеціальностей, щорічно бере участь у фахових науково-практичних конференціях, конгресах з міжнародною акредитацією АССМЕ УАПС PRIME PEDIATRICS, фахових школах з міжнародною акредитацією ACCME PedSMART НЕОНАТОЛОГІЯ

Відвідує семінари з інформаційних технологій: Укрмедінфо основи необхідного для медичної практики. У 2023 році навчалась на кафедрі педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права на циклі тематичного удосконалення «Нові технології навчання».

Дійсний член Асоціації превентивної та антиейджинг медицини. Клінічну роботу виконує у відділеннях НДСЛ «Охматдит», які є базами кафедри неонатології.