Google search

Завідувач кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної і лабораторної імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика, доктор медичних наук, професор. Народився у м. Бровари, Київської області 09 травня 1967 року. Освіта вища, закінчив Київський медичний інститут в 1990 році, за спеціальністю «Лікувальна справа». Загальний стаж роботи – більше 30 років.

Літус О.І. є автором 123 наукових праць; автором та співавтором 16 навчально-методичних розробок, співавтором 4 монографій, 8 патентів на корисну модель. Тема кандидатської дисертації О.І.Літуса "Особливості місцевого імунітету при різних клінічних формах хронічного інфекційного простатиту та патогенетично обумовлена терапія захворювання". Тема докторської дисертації: "Діагностика і терапія хронічного простатиту з урахуванням поліетіологічних і поліпатогенетичних механізмів і характеру перебігу захворювання".

Калюжна Лідія Денисівна закінчила з відзнакою Київський медичний інститут в 1962 році за спеціальністю «лікувальна справа». З 1965 р. працює на кафедрі дерматовенерології (аспірант, асистент, доцент, завідувач кафедри).

Протягом 30 років завідувала кафедрою з початку дитячої дерматовенерології, а потім дерматовенерології.

Має вищу кваліфікаційну категорію з дерматовенерології та дитячої дерматовенерології. Лікарський стаж 61 р., доктор медичних наук за спеціальністю 14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби.

Протягом 20 років була головним спеціалістом МОЗ України за фахом «Дерматовенерологія» та «Дитяча дерматовенерологія».

Протягом 10 років була експертом ДАК України.

Протягом 2 років була головою спеціалізованої вченої ради Д 26. 613.03 за спеціальностями 14. 01. 20 «Шкірні та венеричні хвороби№, 14. 01. 25 «Судова медицина» та 14. 01. 39 «Клінічна та лабораторна діагностика».

Щербакова Юлія Валеріївна, доктор медичних наук, старший дослідник, професор кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, лікар дерматовенеролог вищої кваліфікаційної категорії.

Членство в професійних асоціаціях – Українська Асоціація дерматовенерологів та косметологів; Українська академія дерматовенерології; European Academy of Dermatology and Veneoreology; International union against sexually transmitted infections (IUSTI), ГО IUSTI-Україна.

Доктор медичних наук, професор, професор кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Корольова Ж.В. у 1985 році закінчила з відзнакою Київський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа» та продовжила навчання в клінічній ординатурі на кафедрі шкірних та венеричних хвороб КМІ, яку закінчила в 1987 році. Навчалась в аспірантурі на тій же кафедрі. У 1990 році захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук. З 1992 року працювала асистентом кафедри дерматовенерології Київського інституту удосконалення лікарів. З 1998 року працювала на посаді доцента цієї ж кафедри.  В 2000 році отримала звання доцент. В 2011 році захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора медичних наук. З 2014 року і по теперішній час працює на посаді професора. Вчене звання професора отримала в 2015 році.

Лікар вищої категорії. Автор понад 150 наукових праць. Є членом Європейської Академії Дерматології та Венерології.

Доктор медичних наук, професор, професор кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

Кандидат медичних наук – з 1990 року, доктор медичних наук – з 2008 року. Призначена  на посаду професора   кафедри дерматовенерології  з 18.09.2014 р. Стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти – 20 років 5 місяців.

Возіанова С.В. виконує обов’язки наукового керівника 2 аспірантів кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології  -дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 14.01.20 - шкірні та венеричні хвороби

ДДоктор медичних наук, професор, професор кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

У 1985 році закінчив лікувальний факультет № 1 Донецького державного медичного інституту ім. М. Горького.

Після закінчення інтернатури у 1986 р. працював дерматовенерологом МШВД м. Горлівки, з 1987 р. – старшим лаборантом кафедри патологічної анатомії Донецького медичного інституту (ДонНМУ) та за сумісництвом – патологоанатомом у прозектурах м. Донецька.

У 1994 р. у Харківському медичному інституті захистив кандидатську дисертацію «Морфологія та морфогенез ураження серцево-судинної системи при псоріазі». У 2009 р. в Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця захистив докторську дисертацію «Псоріаз і червоний плоский лишай: прогностичні варіанти клінічного перебігу та вибір терапії». У 2011 р. присвоєно вчене звання професора. Є автором понад 230 наукових праць, з них підручник для студентів – 1, атлас – 1, монографії – 3, керівництво для лікарів – 1, навчальні посібники – 4, статті в спеціалізованих журналах – 135, патенти – 13. Науковий керівник 3 кандидатських дисертацій. Підготував 21 клінічного ординатора.