Доктор медичних наук, професор, професор кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Корольова Ж.В. у 1985 році закінчила з відзнакою Київський медичний інститут за спеціальністю «лікувальна справа» та продовжила навчання в клінічній ординатурі на кафедрі шкірних та венеричних хвороб КМІ, яку закінчила в 1987 році. Навчалась в аспірантурі на тій же кафедрі. У 1990 році захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата медичних наук. З 1992 року працювала асистентом кафедри дерматовенерології Київського інституту удосконалення лікарів. З 1998 року працювала на посаді доцента цієї ж кафедри.  В 2000 році отримала звання доцент. В 2011 році захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора медичних наук. З 2014 року і по теперішній час працює на посаді професора. Вчене звання професора отримала в 2015 році.

Лікар вищої категорії. Автор понад 150 наукових праць. Є членом Європейської Академії Дерматології та Венерології.