ДДоктор медичних наук, професор, професор кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика.

У 1985 році закінчив лікувальний факультет № 1 Донецького державного медичного інституту ім. М. Горького.

Після закінчення інтернатури у 1986 р. працював дерматовенерологом МШВД м. Горлівки, з 1987 р. – старшим лаборантом кафедри патологічної анатомії Донецького медичного інституту (ДонНМУ) та за сумісництвом – патологоанатомом у прозектурах м. Донецька.

У 1994 р. у Харківському медичному інституті захистив кандидатську дисертацію «Морфологія та морфогенез ураження серцево-судинної системи при псоріазі». У 2009 р. в Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця захистив докторську дисертацію «Псоріаз і червоний плоский лишай: прогностичні варіанти клінічного перебігу та вибір терапії». У 2011 р. присвоєно вчене звання професора. Є автором понад 230 наукових праць, з них підручник для студентів – 1, атлас – 1, монографії – 3, керівництво для лікарів – 1, навчальні посібники – 4, статті в спеціалізованих журналах – 135, патенти – 13. Науковий керівник 3 кандидатських дисертацій. Підготував 21 клінічного ординатора.

1994-1995 рр. – старший лаборант кафедри дерматовенерології ФІПО ДонНМУ та дерматовенеролог ЦМКЛ № 17 м. Донецька, 1995-2010 рр. – старший лаборант, асистент та доцент кафедри шкірних та венеричних хвороб ДонНМУ, 2010-2014 рр. – професор кафедри дерматовенерології ДонНМУ.

2011-2013 рр. – заступник, а потім  і декан міжнародного медичного факультету ДонНМУ.

За сумісництвом у МШВД № 1 м. Донецька працював: 1994-2004 рр. – дерматовенерологом, 2005-2014 рр. – завідувачем дерматовенерологічним відділенням № 2, 1997-2014 рр. – дерматопатологом.

2005-2014 рр. – головний позаштатний дерматовенеролог УОЗ Донецької міськради.

З грудня 2014 р. по теперішній час працює професором кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології НУОЗ імені П. Л. Шупика,

З 2017 р. – член експертної групи МОЗ України за напрямами «Дерматовенерологія, дитяча дерматовенерологія».

Член Української асоціації лікарів - дерматологів, венерологів і косметологів, Євро-Азійської асоціації дерматовенерологів та Європейської академії дерматології і венерології.

Має «Лист - подяку» від Комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради України.