Google search

Введення військового стану та реалії сучасного життя створили гостру необхідність в зміні формату надання дерматологічної допомоги населенню.
Важливість та необхідність теледерматологічних консультацій обумовлені і тим, що дерматологічна патологія - це медико-психологічна патологія. Яка у важких випадках може призводити навіть до соціальної дезадаптації.
Тому в умовах тимчасово обмеженого доступу до медичного сервісу, пацієнту необхідно вже на ініціальному етапі мати змогу отримати професійну допомогу.
За ініціативи та на замовлення кафедри дерматовенерології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, медична науково-освітня платформа Medical Knowledge Hub, розробила безкоштовний телемедичний сервіс, що має за мету отримання дистанційних рекомендацій дерматовенеролога в умовах сьогодення.
Консультацію проводять провідні спеціалісти - професорсько-викладацький склад кафедри дерматовенерології НУОЗ України імені П. Л. Шупика.
Теледерматологія - ефективне та просте рішення в сортуванні пацієнтів, профілактиці важких дерматоонкологічних станів, обробці статистичних даних. Дистанційна взаємодія лікаря із пацієнтом - інноваційний формат, що напевне матиме ефективні результати в сучасній Українській дерматовенерологічній службі.

Технічні вимоги до оформлення випадка: 

  • Мати обліковий запис в Google 
  • Форму можна заповнювати як з телефону/планшету, так і за допомогою стаціонарного компьютера/ноутбука 

ФОРМА ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

У разі виникнення труднощів із відправкою форми, будь-ласка зверніться за допомогою у відділ комунікацій НУОЗ України імені П. Л. Шупика за адресою: [email protected]