Search

ТРОНЬКО Микола Дмитрович - завідувач кафедри.

Академік НАМН України за спеціальністю «Радіаційна ендокринологія» (2010),  член-кореспондент НАН України за спеціальністю «Радіаційна медицина» (1992), доктор медичних наук (1984), професор (1989), заслужений діяч науки і техніки України (1994), лауреат премій: ім. О.О. Богомольця (1989),  Державної премії України в галузі науки і техніки (2007), ім. В.П.Комісаренка НАН України в галузі патофізіології, клінічної і експериментальної ендокринології (2008), японської меморіальної премії миру імені доктора Nagai (2012). Нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани», орденом «За заслуги»І,  ІІ і ІІІ ступенів, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом». Очолює кафедру з 1992 р.

Халангот Микола Дмитрович, доктор медичних наук (2009), професор (2021), лікар вищоїкатегорії, педагогічний стаж з 1991р., лікарський з 1980 р., науковий - з 1985 р. Досліджував автоімунну патологію щитоподібної залози (1985-1991), з 1998 - епідеміологію цукрового діабету в Україні.

Член асоціації ендокринологів України, Європейського товариства дослідників цукровогодіабету (EASD) та Європейської групи первинного лікування цукрового діабету PrimaryCare Diabetes Europe www.pcdeurope.org, European Diabetes Epidemiology Group(EDEG)  http://edeg.intelliopen.hu/Society for Experimental Biology and Medicine,US http://www.sebm.org/

Завідувачка відділенням дитячої ендокринної патології ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин" ім. В. П. Комісаренка, докторка медичних наук, старший науковий співробітник, професор кафедри ендокринології, професор.

Іваськіва Катерина Юріївна, доцент кафедри ендокринології, лікар вищої категорії. Працює на посаді доцента в НУОЗ України з 17.09.2022 року. До цього працювала в ДУ «Інституті ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України» з листопада 2002 року. В 2012 році захистила кандидатську дисертацію по темі: «Клінічні особливості інфекцій сечових шляхів у хворих на цукровий діабет та їх лікування з урахуванням імунологічних порушень». З 2013 році працює на посаді старшого наукового співробітника науково-консультативного відділу амбулаторно-профілактичної допомоги хворим з ендокринною патологією.

Кандидат медичних наук (1993), доцент (2008). Вченезвання «Доцент».Викладає у НУОЗУ імені П. Л. Шупика з 1992 р., спочатку на кафедрі генетики, а з 1996 р. На кафедрі ендокринології. Автор 67 друкованих наукових праць у фахових вітчизняних та іноземних виданнях. Лікар вищої категорії за фахом “Ендокринологія” та “Дитяча ендокринологія”. Спеціальні наукові інтереси: вроджена ендокринна патологія, гіпоталамо-гіпофізарна патологія, вроджена патологія надниркових залоз, ендокринні гіпертензії, патологія статевого розвитку, ендокринне безпліддя, патологія щитоподібної залози, порушення кальцієвого обміну, гіпогонадізм, ожиріння.

 

Доцент кафедри ендокринології, старший науковий співробітник, хірург-ендокринолог, кандидат медичних наук, спеціалізація «Хірургія», «Ендокринологія», «Ультразвукова діагностика». Атестований на вищу кваліфікаційну категорію.

Клінічна робота полягає в хірургічному лікуванні пацієнтів з патологією щитоподібної залози, прищитоподібних та надниркових залоз, лікуванні пацієнтів з синдромом діабетичіної стопи.  До сфери наукових інтересів входять питання молекулярно-генетичного аналізу пухлин щитоподібної залози, рецидивів вузлового зоба, патології щитоподібної залози у пацієнтів похилого віку.