Google search

Завідувач кафедри (2019 р.), доктор медичних наук (2020 р.), професор (2022 р.).

Голова групи експертів МОЗ України за напрямом «Паліативна допомога». Голова робочої групи МОЗ України з паліативної і хоспісної медицини. Наукові інтереси: соціальна медицина, паліативна та хоспісна медицина. 

Освіта 

У 1982 р. з відзнакою закінчив лікувальний факультет Тернопільського державного медичного інституту (тепер - Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського); у 1982 – 1985 роках  навчався в аспірантурі в Тернопільському державному медичному інституті.

У 1986 р. захистив дисертацію на науковий ступінь кандидата медичних наук в Київському державному медичному інституті імені О. О. Богомольця.

У 1991 р. присвоєно вчене звання доцента. 

Одержав  спеціалізацію за фахом «Організація охорони здоров'я» та «Санологія» в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика. 

Доктор медичних наук, професор кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ України імені П.Л.Шупика. Наукові інтереси: психотерапія, соціальна медицина, геріатрія, паліативна та хоспісна медицина 

Освіта 

Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця, 1971- 1977 рр. 

1988 р. – кандидат медичних  наук

2004 р. – доктор медичних наук, спеціальність - «соціальна медицина» (шифр 14.02.03)

2005 р. – присвоєно звання «професор» напрямок «соціальна медицина»

Клінічна спеціальність – «психотерапія»

Шекера Олег Григорович — академік НАН ВО України, професор, доктор медичних наукЗаслужений лікар України, магістр державного управління. Професор кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ України імені П.Л.Шупика. Наукові інтереси: сімейна медицина, паліативна та хоспісна медицина 

Освіта 

2001—2004 рр. — Національна академія державного управління при Президентові України, м. Київ, Україна — вища з державного управління (закінчив з відзнакою)

2001 р. — Інститут міжнародного гуманітарного права, м. Сан Ремо, Італія

Толстих Ольга Іванівна, старший викладач кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ України імені П.Л.Шупика. Наукові інтереси: біологія, фізіологія, паліативна та хоспісна медицина. 

Освіта – вища.   Київський державний університет імені Т.Г. Шевченка, 1967 - 1972 рр.

Спеціальність -  біолог, викладач біології та фізіології. 

1989 р. – кандидат біологічних наук

     

Кожан Наталія Євгеніївна, асистент кафедри, кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, спеціаліст по Управлінню і менеджменту в охороні здоров’я, полковник внутрішньої служби у відставці.

Освіта:

Київський медичний інститут ім. акад. О.О. Богомольца, 1973-1979 рр.

Project Management Institute, тренінг «Менеджмент проектної діяльності», Київ (Україна)

ВООЗ, FILHA, Міжнародний тренінг з контролю за туберкульозом, Рига (Латвія), Тарту (Естонія).

Вольф Олександр Олександрович, асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика, магістр соціальної роботи, кандидат політичних наук. Наукові інтереси: соціальна робота, політологія, паліативна та хоспісна медицина.

Освіта

  • 2011-2014 аспірантура, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» на здобуття наук.ступеню кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.02 - «Політичні інститути та процеси», тема дослідження: Структури громадянського суспільства та їх роль у гуманізації соціальної політики держави (на прикладі невиліковно хворих)»; наук. кер.: д.політ.н., к.псих.н., проф. В.М.Бебик).