Вольф Олександр Олександрович, асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика, магістр соціальної роботи, кандидат політичних наук. Наукові інтереси: соціальна робота, політологія, паліативна та хоспісна медицина.

Освіта

• 2011-2014 аспірантура, Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» на здобуття наук.ступеню кандидата політичних наук за спеціальністю 23.00.02 - «Політичні інститути та процеси», тема дослідження: Структури громадянського суспільства та їх роль у гуманізації соціальної політики держави (на прикладі невиліковно хворих)»; наук. кер.: д.політ.н., к.псих.н., проф. В.М.Бебик).
  • 2008-2010 Школа соціальної роботи, Національний університет «Києво-Могилянська Академія»
  • 1996-2002 Історичний факультет, Київський національний університет

З 2006 по 2023 рр. залучив фінансування та взяв активну участь у понад 60 міжнародних навчальних візитах на теми «Менеджмент у сфері охорони здоров’я», «Паліативна та хоспісна допомога», «Проектний менеджмент і фандрейзинг» та ін. на базі організацій у Велибританії, Австрії, Польщі, Словаччині, Угорщині тощо.

Професійний досвід

червень 2015 – травень 2022 р.  – провідний фахівець відділу міжнародних зв'язків

березень 2014 – червень 2015 – фахівець з соціальної роботи в Київському міському територіальному центрі соціального обслуговування

2011 – 2022 фахівець з соціальної роботи у НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України