Google search

На трьох клінічних базах кафедри її науково-педагогічними працівниками проводиться діагностична, лікувальна та консультативна робота за спеціальностями клінічна онкологія, онкохірургія, онкогінекологія та ендоскопія.

Національний інститут раку МОЗ України є провідною установою України з проблеми «Онкологія», метою діяльності є визначення стратегії розвитку онкологічної служби країни та основних заходів щодо профілактики, діагностики та лікування, зниження захворюваності, інвалідності та смертності населення від онкологічних захворювань. Оснащений новітнім обладнанням, яке відповідає світовим стандартам проведення діагностично-лікувальної допомоги онкологічним хворим. Ліжковий фонд налічує: онкологічні для дорослих – 499, онкологічні для дітей – 45, радіологічні – 56; консультативна поліклініка на 400 відвідувань у зміну. У штаті інституту 1289 співробітників, у тому числі 119 науковців та 167 лікарів. Щороку надає медичну допомогу понад 16 тисячам осіб з усіх регіонів України, у відділенні дитячої онкології – понад 950 дітей.

Видалення тератобластоми переднього середостіння, резекція верхньої порожньої вени. Алопластика. Хірург – професор Захаричев В.Д.

КНП «Київський міський клінічний онкологічний цент» - спеціалізований заклад з надання висококваліфікованої онкологічної допомоги онкологічним хворим м. Києва. Це заклад з повним закритим циклом онкологічної допомоги. В ньому розгорнуто 600 ліжок у 13 клінічних відділеннях, консультативна поліклініка на 350 відвідувань у зміну, 5 лабораторій. Центр використовує високотехнологічне обладнання, що забезпечує надання сучасної лікувально-діагностичної допомоги. У склад входить Центр ядерної медицини де вперше в Україні проведені ПЕТ-КТ дослідження. Щорічно в центрі лікується більше 20 тисяч хворих, вико­нується біля 6 тисяч оперативних втру­чань, більше 3 тисяч хворих отриму­ють хіміотерапію і 3 тисячі - променеву терапію.

Операція проктектомія у хворого з нижньоампулярним раком прямої кишки Хірург - професор Гордійчук П. І.

КНП «Київська обласна клінічна лікарня» – це найбільша державна установа з надання висококваліфікованої медичної допомоги в Україні, в лікарні розгорнуто 795 ліжок в 22 профільних відділеннях, де пацієнт може отримати якісну медичну допомогу в 25 вузьких напрямках. Заклад оснащений високотехнологічним обладнанням яке використовується у навчальному процесі, це відеогастроскопи, колоноскопи, двобалонний ентероскоп, капсульна ендоскопія. Операційна відділення проктології має сучасні технічні засоби: апарат для зварювальних технологій, аргоно-плазмову коагуляцію, апарат для сепарації та очистки аутологічної крові сел-сейвер, комплекс апаратури для трансанальних хірургічних операцій.

Лівобічна геміколектомія Хірург - професор Сорокін Б.В.