Доктор медичних наук, професор

Професор кафедри онкології НУОЗ України імені П. Л. Шупика

Онкохірург вищої категорії

Богдан Вікторович Сорокін закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту у 1980 році. Працював з 1987 по 1990 рр. лікарем-хірургом у Боярській центральній районній лікарні. З 1990 по 1992 рр.  – клінічним ординатором кафедри онкології Київського інституту удосконалення лікарів (лікар-хірург-онколог відділення проктології Інституту онкології АМН України). 1992-2008 – молодший науковий, науковий, старший науковий, провідний науковий співробітник, лікар-хірург-онколог Інституту онкології АМН України.

Доктор медичних наук (2007 р.). Тема дисертації: «Лікування місцевих рецидивів раку прямої кишки».

З 2008 року Богдан Вікторович  –  професор кафедри онкології.

Автор 1 монографії,  понад 280 наукових праць.

Куратор циклу спеціалізації з ендоскопії, ТУ «Пухлини прямої та ободової кишки».

Має лікарський стаж 38 років.

Професор Б. Сорокін є членом ЕSSO, ESМО та Асоціації онкологів України, м. Києва та Київської області.