Google search

Завідувач кафедри, доктор медичних наук, доцент 

Волосовець Антон Олександрович, 1984 року народження. У 2001 році з відзнакою закінчив Український медичний ліцей при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця. У тому ж році вступив та у 2007 році закінчив навчання за спеціальністю «лікувальна справа» у Національному медичному університеті. Отримав диплом з відзнакою та був рекомендований Вченою радою НМУ до навчання у магістратурі. Занесений до Золотої Книги Пошани НМУ. Одночасно працював на посаді старшого лаборанта кафедри неврології НМУ.

Доктор медичних наук, професор, академік АН Вищої Освіти України, заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Нью-Йоркської Академії Наук, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Дійсний член Європейської Асоціації природознавства. Лікар невролог. 

Народився 12 серпня 1939р. в с.Волоське Деражнянського району Хмельницької області у родині колгоспників Сави Марковича та Євдокії Андріївни.

Закінчив Волоськівську середню школу, Іван Зозуля поступив в Чернівецьке медичне училище, яке закінчив в 1959р. з відзнакою і відразу ж був прийнятий до Чернівецького державного медичного інституту.

Кандидат медичних наук, доцент

Іващенко Олег Васильович, народився 10.08.1960 р. в м. Горлівка  Донецької області.

Після закінчення середньої школи   в 1977 р. поступив в Донецький медичний інститут ім. М. Горького, закінчивши який в 1983 році обрав спеціальність “Педіатрія”.  

Кандидат медичних наук, доцент.  

Вербицький І.В. закінчив 1-й лікувальний факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця у 2006 році. 

З 2006 по 2009 рр. пройшов інтернатуру на кафедрі хірургії № 2 факультет Національного медичного університету імені О.О. Богомольця за фахом «хірургія». Під час проходження інтернатури на «відмінно» виконав учбову програму, проявив себе як грамотний спеціаліст, був рекомендований до вступу у клінічну ординатуру. 

Кандидат медичних наук, доцент.

Крамарева Ольга Геннадіївна закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця у 2009 році. Після закінчення інтернатури поступила у клінічну ординатуру, а у 2013-2016 роках пройшла навчання у аспірантурі за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія». З 2016 року почала працювати на посаді асистента кафедри медицини невідкладних станів НМАПО України імені П.Л. Шупика. У 2021 році була обрана на посаду доцента кафедри медицини невідкладних станів.

Кандидат медичних наук, асистент.

Бойко Аліна Володимирівна, 1990 року народження, з 2008 р. по 2014 р. навчалася у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця. З 2014 р. по 2016 р навчалась в інтернатурі у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика за спеціальністю «Загальна практика – сімейна медицина». З серпня 2016 року по березень 2017 року працювала лікарем загальної практики – сімейним лікарем в КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Печерського району міста Києва» вул. Підвисоцького, 13. З 02.01.2018 року по теперішній час працює лікарем загальної практики-сімейним лікарем в КНП  «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дарницького району міста Києва» вул.  Харківське шосе, 121.