Google search

Партнерами кафедри є структурні підрозділи Інституту ендокринології: діабетологічний, хірургічний, дитячий, радіологічний відділи, поліклініка та денний стаціонар.

У клініці інституту ендокринології  проводиться повний цикл діагностики та лікування раку щитоподібної залози, який включає сучасні цитологічні методи діагностики, хірургічне та радіологічне лікування. Радіологічне лікування відбувається у спеціалізованому відділенні. За післячорнобильські роки накопичено великий клінічний досвід (діагностовано та проліковано понад 3 тисячі пацієнтів з пухлинами щитовидної залози), який представляє велику цінність для навчання лікарів в Україні та світової медицини в цілому.

Викладачі кафедри ведуть консультативний прийом хворих у поліклініці ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка НАМН України” та закладах МОЗ України, консультують та здійснюють клінічні обходи  пацієнтів у  стаціонарних відділеннях клініки. Щорічно надають допомогу більше 1500 хворим.

Поліклініка та клініка ДУ “Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка НАМН України” оснащена всім необхідним обладненням для надання консультативно-лікувальної допомоги пацієнтам з обмеженними  можливостями.