Google search

Біда Віталій Іванович – завідувач кафедри ортопедичної стоматології (2007), доктор медичних наук (2004), професор (2006), заслужений діяч науки і техніки України, головний позаштатний спеціаліст за фахом «ортопедична стоматологія» МОЗ України.

В 1982 році закінчив Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця та у 2008 році Національну академію державного управління при Президентові України. Працює на кафедрі з 1990 року.

Автор понад 270 друкованих праць, керівник НДР кафедри «Сучасні методи реабілітації стоматологічних хворих із застосуванням ортопедичних конструкцій». [email protected]

Доктор медичних наук (2012), професор (2014). Працює на кафедрі з 1999 року. Директор Інституту стоматології НУОЗ України імені П.Л Шупика з 2016 по 2022 рр. В 1999 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Особливості комплексного лікування генералізованого пародонтиту у хворих на цукровий діабет», а в 2012 році докторську дисертацію на тему: «Ефективність профілактики та медикаментозної корекції патологічних змін тканин протезного ложа і поля в період адаптації до знімних протезів».  В рамках НДР кафедри виконує роботу «Комплексне лікування хворих з патологією тканин   пародонту».

Павло Вікторович Леоненко, доктор медичних наук, професор кафедри ортопедичної стоматології

[email protected]

Закінчив Київський медичний інститут УАНМ у 1999р. отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Стоматологія» та диплом з відзнакою.

Лікар-стоматолог-хірург, лікар-стоматолог-ортопед вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, віце-президент Асоціації стоматологів ортопедів і зубних техніків України, член координаційної ради Асоціації стоматологів України.

Радько Валерій Іванович, кандидат медичних наук, доцент

[email protected]

Освіта вища, закінчив Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця в 1968 році. Лікар-стоматолог-ортопед вищої категорії.

Заслужений лікар України, кандидат медичних наук (1988), доцент. Працює на кафедрі з 2000 року.

В 1988 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Удосконалена технологія виготовлення безпосередніх незнімних суцільнолитих зубних мостоподібних  протезів». В рамках НДР кафедри виконує роботу «Реабілітація хворих з дефектами твердих тканин зубів та зубних рядів».

Як завуч кафедри відповідає за навчально-методичну роботу.

Клочан Світлана Миколаївна, кандидат медичних наук, доцент

[email protected]

Закінчила  Санкт - Петербурзький державний медичний університет імені академіка І. П. Павлова, стоматологічний факультет у 1996 році.

На кафедрі ортопедичної стоматології з 1996 року: з 1996 по 1998 рік проходила інтернатуру за фахом «ортопедична стоматологія» , з 1998 по 2000 рік - навчання  в клінічній ординатурі з фаху «ортопедична стоматологія». 3 2000 по 2003 рр. навчання в аспірантурі.  У  2004 році захистила дисертаційну роботу на тему: “Ортопедичні методи профілактики та лікування травматичних ушкоджень зубо - щелепної системи у спортсменів контактних силових видів спорту”.  Кандидат медичних наук.  З 2003 по  2008 рр. – асистент кафедри, з  2008 року і по теперішній час працює на посаді  доцента  кафедри ортопедичної стоматології.  Вчене звання -  доцент.

Гурин Петро Олексійович, кандидат медичних наук, доцент

Адреса електронної пошти: [email protected]

Освіта: закінчив Український державний медичний університет імені О.О. Богомольця (1995).

Кваліфікація: Перша кваліфікаційна категорія лікаря за фахом ортопедична стоматологія.

Кандидат медичних наук (2004),  доцент.