КОПАЧ Катерина Дмитрівна, кандидат медичних наук, магістр психології, лікар-стоматолог.

Вчена в галузі гігієни та професійних захворювань (учениця проф. Варивончика Д.В.).

В 2011 р. закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Стоматологія». В 2010 р. з відзнакою закінчила магістратуру Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за спеціальністю «Психологія».

В 2019 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: «Оцінка ризиків та профілактика виробничо-зумовленої захворюваності працівників стоматологічної служби в умовах застосування сучасних медичних технологій».

Наукові дослідження присвячені питанням  гігієни праці та профілактиці професійної патології у працівників галузі охорони здоров'я.

З вересня 2020 р. – на посаді доцента кафедри.

Відповідальна за виховну роботу.

Наукометричні профілі:

e-mail: katerinapits @ gmail.com