ЕДЖИБІЯ Оксана Миколаївна. Магістр соціальної роботи. Вчена в галузі гігієни та професійних захворювань.

В 2011 р. закінчила з відзнакою Відкритий міжнародний університет «Україна».

Впродовж 1999 – 2011 р.р. працювала старшим фельдшером-лаборантом клінічної  лабораторії клініки професійних захворювань;  2015 – 2019 р.р. – молодшим науковим співробітником лабораторії канцерогенної небезпеки та профілактики професійного раку ДУ «Інститут медицини праці імені Ю. І. Кундієва НАМН України».

Наукові дослідження присвячені питанням клініко-лабораторної діагностики професійних захворювань, профілактики професійного раку.

Працює на кафедрі з 2013 р. (на посаді старшого лаборанта). З вересня 2019 р. – на посаді асистента кафедри.

Відповідальна на кафедрі за електронний документообіг, організацію комплектації навчальних циклів за спецфондом.

Наукометричні профілі:

E-mail: belka1967 @ ukr.net