Google search

Завідувач кафедри

Доктор медичних наук, професор. Відмінник освіти України. Закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця з відзнакою.

Працює на кафедрі з 1986 року. Відповідальна за навчально-методичну роботу кафедри гігієни харчування і гігієни дітей та підлітків (1996-2016 рр.). Завідувач навчально-методичним кабінетом академії (2000-2016 рр.). Завідувач кафедри громадського здоров'я з 2017 р.

Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, доктор медичних наук, професор, Заслужений працівник охорони здоров’я.

У Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця пройшла шлях від аспіранта (1982–1987) до проректора з міжнародних зв’язків (2000–2012), ініціювала створення і очолила кафедру менеджменту охорони здоров’я (2010–2012) та розробила систему і впровадила англомовну підготовку іноземних студентів (з 2004 р.).

Доктор медичних наук, професор.

Закінчив Київський медичний інституту імені О.О. Богомольця

Має відзнаки «За відмінні успіхи у роботі вищої школи» та «Відмінник охорони здоров’я».

Доктор медичних наук, професор кафедри.

Закінчила Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця.

Працює на кафедрі з 2004 року. Відповідальна за наукову роботу кафедри, медико-профілактичного і фармацевтичного факультету, член комітету МОЗ України з питань регламентації.

Професор, доктор медичних наук.

У Національному університеті охорони здоровʼя України імені П. Л. Шупика пройшов шлях від асистента (2014) до завідувача кафедри мікробіології епідеміології та інфекційного контролю (2015-2019); ініціював створення на кафедрі напряму навчання по інфекційному контролю у закладах охорони здоров’я та впровадив підготовку госпітальних епідеміологів, лікарів різних клінічних спеціальностей та клінічних мікробіологів. На кафедрі громадського здоров’я працює з січня 2020 р.

Кандидат медичних наук, доцент кафедри, заслужений працівник освіти України. Випускниця НМУ ім. О.О. Богомольця.