Google search

Петренко Анастасія Вадимівна, 1990 року народження, закінчила медичний факультет №1 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця у 2013 році.

З 2013 по 2015 рр. навчалася в магістратурі та інтернатурі на кафедрі дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.  З лютого по листопад 2015 року працювала в Київській міській клінічній шкірно-венерологічній лікарні в дерматологічного відділенні №1 для дорослих на посаді лікаря-дерматовенеролога. Має другу кваліфікаційну категорію по дерматовенерології. Лікарський стаж – 8 років.

В 2018 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему "Визначення тактики лікування акне на підставі оцінки ролі спадковості в тяжкості перебігу" за спеціальністю 14.01.20 – шкірні та венеричні хвороби в спеціалізованій вченій раді Д 64.603.01 Державної установи «Інститут дерматології та венерології Національної академії медичних наук України».

З 2018 року працює на кафедрі дерматовенерології асистентом.  За час роботи на кафедрі зарекомендувала себе досвідченим викладачем, науковцем. 

Петренко Анастасія Вадимівна має 48 наукових праць. Загальний педагогічний стаж складає 3 роки.