Кандидат медичних наук, доцент кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології НУОЗ імені П.Л. Шупика, лікар дерматовенеролог, дитячий дерматовенеролог.

Має вищу кваліфікаційну категорію по дерматовенерології та дитячої дерматовенерології.

Загальний стаж роботи за фахом 20 років.

Основний напрямок діяльності - персоналізовані підходи до діагностики та лікування дерматологічних захворювань у дорослих та дітей, малоінвазивна дерматологія.

Автор більше ніж 30 статей, співавтор методичних рекомендацій і навчальних посібників.

Член української асоціації дерматовенерологів.

Досвід роботи:

2002 - 2003

Лікар дерматовенеролог обласного шкірновенерологічного диспансеру (ОШВД) м. Донецька

2003-2011

Завідуюча дитячим дерматовенерологічним відділення в ОШВД м. Донецька.

2004-2009

Асистент кафедри дерматовенерології та косметології Донецького національного медичного університету ім. М. Горького.

2011-2014

Асистент кафедри дерматовенерології

2014 по теперішній час

Доцент кафедри дерматовенерології

Освіта:

1995-2001 Донецький державний медичний університет ім. М. Горького

2001-2002 Інтернатура по дерматовенерології

2003  - стажування з дерматокосметології

2008 – спеціалізація з дитячої дерматовенерології

2005-2009 Заочна аспірантура на кафедрі дерматовенерології та косметології Донецького національного медичного університету ім М. Горького.

2009 – захистила кандидатську дисертацію на тему «Особливості клініки та лікування звичайного псоріазу у жінок різних вікових груп»

Неоднаразово приймала участь у конференціях, майстер-класах.

2007  – Франция –  стажування від фірми AVENE

2013  – Швеция – стажування від фірми Q-Med