ГАВРИЛЮК Олександр Васильович – доцент кафедри, к.мед.н., заслужений лікар України

1987 закінчив Луганський медичний інститут за фахом лікувальна справа.

1987 - 1988 рік проходив інтернатуру за фахом дерматовенерологія на базі Чернігівського обласного шкірвендиспансеру.

1991 - 1993 рік навчався в клінічній ординатурі на кафедрі дитячої дерматовенерології КІУЛ.

1994 Дисертація на здобуття звання кандидат медичних наук. «Комплексна терапія обмеженої склеродермії з урахуванням змін гепатобіліарної системи» захищена на засіданні спеціалізованої вченої ради Національного медичного університету імені О.О.Богомольця

Загальний медичний стаж – 34 роки, стаж педагогічної роботи у вищому навчальному закладі (Національний медичний університет охорони здоров’я  імені П.Л. Шупика) – 28 років.

1993 -2008 – асистент кафедри дерматовенерології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

2008 по теперішній час – доцент кафедри дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології Національного  медичного університету охорони здоров’я імені П.Л. Шупика.

2010.Заслужений лікар України.

Є дійсним членом УАЛДВК та з 2016 року УАДВ також International Dermoscopy Society (IDS)

Має вищу кваліфікаційну категорію.

На кафедрі  дерматовенерології, алергології, клінічної та лабораторної імунології є відповідальним  за інтернатуру.

Основний науковий напрямок на кафедрі «Онкопроліферативні захворювання шкіри. Невуси. Сучасні методи моніторингу та корекції».

2018р. подяка від ректора. За участь у проведені проти онкологічного заходу «Дня меланоми»

2019р. подяка від адміністрації Луганської ОДА. За  консультативну, та лікувальну діагностичну роботу по допомозі населенню постраждалих від російської агресії.

Основні напрямки наукових досліджень пов”язані з вивченням патогенезу та лікування хронічних дерматозів, онкопроліферативних захворювань шкіри,ІПСШ.