Науково-педагогічні працівники кафедри дерматовенерології здійснюють лікувально-діагностичну роботу у стаціонарних та поліклінічних відділеннях клінічних баз, різного відомчого підпорядкування.

Клінічні бази кафедри:
• Київська міська клінічна шкірно-венерологічна лікарня;
• Шкірно-венерологічний диспансер Солом′янського району м. Києва,
• ТМО “Дерматовенерологія”, м. Київ,
• ТОВ «Євродерм”, м. Київ,
• ТОВ «Інститут пластичної хірургії «Віртус», м. Одеса
• ТОВ "Український інститут пластичної хірургії та косметології", м. Київ
• Хмельницький обласний шкірно-венерологічний диспансер, м. Хмельницький
• Центр естетичної медицини , м. Київ

Щодня надається консультативна допомога як стаціонарним хворим, так і амбулаторним пацієнтам. У своєї роботі науково-педагогічні працівники користуються рутинними та сучасними методи діагностики, проводять дерматоскопію, мікроскопію, мультипараметричну оцінку стану шкіри та волосся. Для встановлення діагнозу складних захворювань проводиться біопсія шкіри для патогістологічного дослідження.

Лікування хворих здійснюється відповідно до сучасних міжнародних рекомендацій та локальних протоколів, використовуються методи електролікування: діатермокоагуляції та радіохвильова коагуляція.

На базі Київської міської клінічної шкірно-венерологічної лікарні працює “Школа атопічного дерматиту”. На базі поліклініки “Охматдит” проводяться телеконференції та здійснюється консультування хворих за допомогою телекомунікаційних технологій.

Науково-педагогічні працівники кафедри започаткували проведення щорічних профілактичних скринінгів серед співробітників унівкрситету щодо попередження розвитку важких захворювань шкіри.