Search

Лоскутов Олег Анатолійович – завідувач кафедри, професор, доктор медичних наук

Професор Лоскутов О.А. очолює кафедру анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика (зараз НУОЗ України імені П.Л. Шупика) з початку 2016 року.

Під час знаходження на науковій роботі проводив активну науково-дослідну діяльність по впровадженню нових методик і удосконаленню існуючих технологій в анестезіології.

Ним активно розробляються і впроваджуються нові методики консервації і захисту міокарда при хірургічній корекції вад серця, що засвідчено в 9 декларативних патентах, співавтором яких він є.

Професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика 

Закінчила НМУ імені О.О. Богомольця в 2001 році з відзнакою. Проходила інтернатуру та клінічну ординатуру на кафедрі неврології №1 НМАПО імені П. Л. Шупіка під керівництвом професора Головченко Ю. І.  В 2005 році захістила кадидатську дисертацію на тему «Роль інтенсивної терапії в лікуванні гострого  церебрального інсульту» та достроково закінчила аспірантуру. З 2006 року працювала асістентом, а з 2011 року - доцентом кафедри неврології №1 НМАПО імені П. Л. Шупіка. Завжди займалася впровадженням та викладанням основ інтенсивної терапії в лікуванні неврологічних хворих - перш за все хворих на інсульт та з порушеннями свідомості різного генезу.

Дзюба Дмитро Олександрович - професор кафедри, доктор медичних наук, експерт клініко-експертної комісії з питань анестезіології та інтенсивної терапії МОЗ України. 

Дзюба Дмитро Олександрович народився 1981 року в місті Луганськ.

У 1999-2005 роках навчався у ЛугДМУ на лікувальному факультеті, який закінчив з відзнакою.

У 2005-2008 роках проходив одночасно інтернатуру та магістратуру, на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (НМАПО) на базі Київської міської лікарні швидкої медичної допомоги (КМКЛШМД).

Бондарь Михайло Володимирович – доцент кафедри, кандидат медичних наук, заслужений лікар України, член клініко-експертної комісії з питань анестезіології та інтенсивної терапії МОЗ України.

На кафедрі працює з серпня 1985 року; являється автором 200 наукових праць, 5-х методичних рекомендацій, співавтором 5-ох навчальних посібників, трьох керівництв з анестезіології та інтенсивної терапії, збірки питань і тестових завдань «Анестезіологія і реаніматологія», автор 16 розділів національного підручника «Анестезіологія та ІТ» під редакцією професора І.П. Шлапака.

Бондар М.В. являється членом Всесвітньої асоціації анестезіологів, членом Правління асоціації анестезіологів України, членом редакційної ради журналу «Біль, знеболювання та інтенсивна терапія», заступником голови науково-практичного товариства анестезіологів міста Києва і Київської області.

Нагороджений двома Почесними Грамотами МОЗ України.

Бишовець Сергій Миколайович - доцент кафедри, кандидат медичних наук.

1978–1984 рр. – лікувальний факультет Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця.

1984–1985 рр. – спеціалізація (інтернатура) з анестезіології–реаніматології на кафедрі анестезіології–реаніматології Київського державного інституту удосконалення лікарів на базі Київської клінічної лікарні №3.

1988–1990 рр. – клінічна ординатура на кафедрі анестезіології–реаніматології Київського державного інституту удосконалення лікарів зі спеціальності анестезіологія–реаніматологія.

Недашківский Сергей Михайлович - доцент кафедри, кандидат медичних наук, член клініко-експертної комісії з питань анестезіології та інтенсивної терапії МОЗ України. 

Недашківський Сергій Михайлович, 1959 року народження. Закінчив у 1987 році Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця, за спеціальністю «лікувальна справа». З 1987 по 1994 рр. працював у ВІТ Кіровоградської обласної лікарні на посаді лікаря анестезіолога. У 1994 р. зарахований до спеціальної клінічної ординатурі на базі кафедри медицини невідкладних станів Київського інституту удосконалення лікарів МОЗ України. По закінченню клінічної ординатури, 1996 р. працював лікарем анестезіологом відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації Київської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. З 1997 р. зарахований завідувачем даного відділення. У 1998 р. прийнятий на посаду асистента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Київського інституту удосконалення лікарів. З 2001 року і донині має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «Анестезіологія».