Google search

Наукова робота кафедри присвячена актуальним проблемам анестезіології, інтенсивної терапії та клінічної токсикології.

Затверджена тема НДР: «Розробка інноваційних технік анестезії та інтенсивної терапії» (проміжний: пoкpащення якocті анеcтезіoлoгічнoгo забезпечення, захисту міокарда та штучного кровообігу під час хірургічного лікування ІХС у пацієнтів літнього та старечого віку). УДК: 617-089.5.001.76:616-039.72.001.5-08. (керівник НДР, завідуючий кафедрою професор О.А. Лоскутов).

На кафедрі проводиться підготовка наукових кадрів в очній аспірантурі, магістратурі.

  1. 21 - 24 квітня 2021 року спільно з Асоціацією Анестезіологів України, Асоціація анестезіологів Великобританії та Ірландії, UCL Centre for Anaesthesia, клінічною лікарнею «Феофанія» відбувся Британо-Український Симпозіум (БУС-13) «Актуальні питання та інноваційні технології в анестезіології та інтенсивній терапії». Конференція проводилась в онлайн режимі. Як завжди, значну частку доповідей читали провідні зарубіжні спікери.
  2. 20-22 жовтня 2021 р. спільно з Асоціації анестезіологів, перфузіологів та лікарів інтенсивної терапії України Асоціації анестезіологів України Інституту серця МОЗ України Фонду сприяння респіраторній медицині Української медичної асоціації Великобританії University College London Centre for Anaesthesia National Hospital for Neurology and Neurosurgery The Association of Anaesthetists of Great Britain and Ireland була проведена Науково-практична конференція з міжнародною участю Молодіжна Анестезіологічна Конференція «ТРІЩИНСЬКІ ЧИТАННЯ» MAK VI На форумі провідними фахівцями України та країн США та Європейського Союзу були проведені: рефрешер-курс, пленарні та секційні засідання, семінари та воркшопи. В рамках конференції був проведено конкурс на найкращу наукову доповідь та олімпіада з клінічної фармакології. В роботі конференції прийняли участь більш ніж 10 спікерів з країн ЄС.

З 2008 по 2021 роки на кафедрі були захищені дисертації: