Google search

Крижевський Вадим Виталійович - доктор медичних наук,професор, хірург вищої категорії, Завідувач кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, дійсний член Асоціації хірургів України, член Академії наук вищої освіти України відділення медицини, Заслужений лікар України, Директор КНП «КМКЛ № 6».

Радзіховський Анатолій Павлович — доктор медичних наук, професор кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика. 

Завідувач кафедри з 1989 по 2015 рр.

Народився 20 лютого 1942 року в місті Тальне Черкаської області, в багатодітній сім’ї. У 1970 році закінчив Київський медичний інститут ім. О.О. Богомольця. З 1970 по 1974 рік працював хірургом у київських міських лікарнях.

Біляєва Ольга Олександрівна — доктор медичних наук, професор кафедри.

Професор Біляєва Ольга Олександрівна народилась 2 квітня 1941 р. в багатодітній сім'і службовця Івасюка О.І., в Молдавській РСР, в селі Красноармійське. Після закінчення школи поступила в Бендерське медучилище, після його закінчення працювала акушеркою, операційною сестрою. В 1972 році закінчила І Московський медичний інститут імені І.М. Сеченова за спеціальністю «лікувальна справа». З 1972 року працювала послідовно на посадах хірурга в лікувальних закладах РСФСР, молодшим науковим співробітником інституту хірургії імені О.В. Вишневського АМН СРСР. У 1978-1979 рр. навчалася в клінічній ординатурі, а у 1979-1981 рр. – аспірантурі зазначеного інституту. В 1981р. захистила кандидатську дисертацію. З 1981-1984 рр. лікар-хірург клінічної лікарні №22 (м. Київ). З 1984-1987рр. асистент кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика, з 1987-2000 рр. – доцент тієї ж кафедри.

Колесников Євген Борисович — доктор медичних наук, професор кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Закінчив Одеський медичний університет ім. Н.І. Пірогова у 1976 році. В студентські роки двічі (1973-1975 р.р.) ставав переможцем Республіканських конкурсів студентських наукових робіт. В 1977 році, після закінчення інтернатури з хірургії був направлений на роботу в Київський науково-дослідний інститут клінічної та експериментальної хірургії. Працюючи під керівництвом академіка АН та АМН України професора О. О. Шалімова та професора С.О. Шалимова в 1982 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Екстракорпоральна сорбційна детоксикація в комплексному хірургічному лікуванні непрохідності жовчевивідних проток», в якої вперше в країні були відображені результати розробки та впровадження нових хірургічних втручань у поєднанні з сорбційними методами детоксікації. В цей період були виконані наукові дослідження та практичні розробки, які стали піонерськими в цьому напрямку в хірургії не тільки в країні, а й далеко за її межами.

Мироненко Олександр Іванович – кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної та невідкладної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Мироненко Олександр Іванович закінчив лікувальний факультет Полтавського медичного інституту в 1987 році.

Практичний досвід хірурга ургентної допомоги набував на базі міських лікарень міста Кременчука та ЦРЛ.

З 1994 по 1996 роки навчався в клінічний ординатурі, а за тим, з 1997 по 2000 рік в очній аспірантурі з хірургії на клінічних базах кафедр НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Кароль Іван Вікторович, народився 20 липня 1989 року в м. Рівне.

З 2006 р. по 2012 р. навчався в Івано-Франківському національному медичному університеті, закінчивши який отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобув кваліфікацію лікаря.

З 2012 р. по 2015 р. навчався в інтернатурі за спеціальністю «хірургія» на базі кафедри хірургії та проктології НУОЗ України імені П.Л. Шупика та працював на посаді лікаря-інтерна хірургічного відділення Броварської центральної районної лікарні.