Search

Завідувач кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, директор КНП «Клінічна лікарня «Психіатрія»», головний психіатр ДОЗ виконавчого органу Київської міської ради, заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор

Очолює кафедру загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології НУОЗ України імені П.Л. Шупика з 2007 року.

Після закінчення у 1982 р. Ворошиловградського (Луганського) медичного інститута, працював лікарем-психіатром, районним психіатром у м. Краснодон та в Лутугінському районі Ворошиловградської області, головним лікарем Алчевської психіатричної лікарні Луганської області.

З 1995 по 1996 рр. працював старшим науковим співробітником Київського НДІ соціальної та судової психіатрії (м. Київ), з 1096 по 1998 рр. завідував амбулаторією Київської міської психіатричної лікарні № 2, а з 1998 по 2002 рр. працював заступником головного лікаря по лікувальній роботі Київської міської клінічної психоневрологічної лікарні №1.

Професор кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркологіїзаслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор

Працює на кафедрі з 2019 р. на посаді професора кафедри.

У 1974 році з відзнакою закінчив лікувальний факультет Курського державного медичного інституту.

З 1975 року на протязі 20 років працював в Українському НДІ клінічної і експериментальної неврології та психіатрії ім. В.П. Протопопова (Харків).

У 1986-1988 рр. працював головним лікарем радянських лікувально-профілактичних закладів у Лівії.

У 1989-1991 рр. стажувався у США.

Професор кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, доктор медичних наук, професор

Працює на кафедрі з 2011 року.

Є членом президії та секретаріату Академії наук вищої освіти України та членом президії та секретаріату Міжнародної академії освіти і науки з 2017 р.

У 2008 році отримала науковий ступень доктора медичних наук, у 2015 році – вчене звання професора.

У 2005 році  за внесок молоді у розбудову держави Постановою Кабінету Міністрів України визнана нагороджена Премією Кабінету Міністрів України у номінації «Наукові досягнення».

У 2014 році рішенням Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я та Національної академії медичних наук України нагороджена медаллю Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини»

Професор кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, доктор медичних наук, професор.

Працює на кафедрі з 2015 року.

У 2003 році отримав науковий ступень кандидата медичних наук, у 2008 році – вчене звання доцента, у 2013 році – науковий ступень доктора медичних наук, у 2019 році – вчене звання професора. 

Є автором біля 100 друкованих робіт, з яких 4 монографії та 6 навчальних посібників (2 з грифом МОН України, 1 – електронний навчальний посібник). 

На кафедрі є куратором циклів спеціалізації, стажування та тематичного удосконалення за спеціальністю «Психіатрія». 

Доцент кафедри  загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров`я виконавчого органу Київської міської ради за фахом «Дитяча психіатрія», кандидат медичних наук, старший науковий співробітник за спеціальністю «психіатрія»

Працює на кафедрі з 2016 року.

З 1996 р. по 2016 р. працювала науковим співробітником Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України на посаді провідного наукового співробітника відділу психічних розладів дітей та підлітків.

У 2006 році отримала науковий ступень кандидата медичних наук, у 2016 році отримала вчене звання старшого науковий співробітника.

Доцент кафедри загальної, дитячої, судової психіатрії і наркології, кандидат медичних наук

Закінчив у 1993 році Український Державний медичний університет імені О.О.Богомольця, лікувальний факультет за фахом лікувальна справа.

Працює на кафедрі з травня 2004 року.

У 2000 році отримав науковий ступень кандидата медичних наук, у 2014 році – вчене звання доцента

Є автором46 друкованих робіт у фахових журналах та збірниках.