Google search

Доктор медичних наук, професор

Адреса електронної почти: [email protected]

Освіта: 1987 - закінчила  Острогожське медичне училище Вороніжської області за спеціальністю фельдшер,  диплом з відзнакою. У 1992 закінчила Донецький державний медичний інститут ім. М.Горького, за спеціальністю «Стоматологія» (диплом із відзнакою). У 2012 році закінчила Національну академію державного управління при президентові України (диплом із відзнакою).

Кандидат медичних наук, доцент

Адреса електронної почти: [email protected] 

Освіта: У 1994  році  закінчила стоматологічний факультет  Український державний медичний університет імені О.О. Богомольця за фахом «лікар стоматолог». З 1997 р - 2004 р.  працювала асистентом кафедри терапевтичної стоматології  Медичного інституту  Української асоціації народної медицини. На кафедрі стоматології дитячого віку працює  з  2004 р.

Кваліфікація: Лікар вищої категорії за фахом «Дитяча стоматологія», лікар першої категорії за фахом «Ортодонтія», кандидат медичних наук  з 2009 р., доцент кафедри стоматології дитячого віку з 2012 р.

Доктор медичних наук, професор

Проректор з наукової роботи НУОЗ України імені П. Л. Шупика, президент Асоціації стоматологічного здоров'я та гігієнічного навчання, Заслужений діяч науки і техніки України (2018).

У 1987 р. закінчила Київський медичний інститут. У 2002 р. захистила докторську дисертацію «Клініко-патогенетичне обґрунтування комплексного лікування хронічної кандидо-герпетичної інфекції порожнини рота у дітей (клініко-експериментальне дослідження)», у 2003 році отримала звання професора. Учениця професора М.Ф. Данилевського. Автор майже 200 наукових праць, у т. ч. 4 підручників, 3 навчально-методичних посібнків, 18 винаходів.

Кандидат медичних наук, доцент

Адреса електронної почти:  [email protected]

Освіта: Вища медична. У 1989 році закінчила  стоматологічний факультет Львівського ордена Дружби народів медичного  інституту  за спеціальності «лікар-стоматолог». З 1998-2000 року навчання в клінічній ординатурі у Львівському державному медичному університеті зі спеціальності «стоматологія ортопедична»,  з  2005 - 2008р.  працювала асистентом кафедри терапевтичної стоматології  Медичного інституту  Української асоціації народної медицини.  На кафедрі стоматології дитячого віку працює  з 2009р.

Савичук Анатолій Олександрович, асистент кафедри

Кандидат медичних наук, доцент

Адреса електронної почти: [email protected]

Освіта: У 2002 році закінчила  Донецький державний медичний університет ім. М. Горького, стоматологічний факультет за спеціальністю «Стоматологія».

Кваліфікація: Лікар-стоматолог першої категорії, лікар-спеціаліст з ортопедичної стоматології. Кандидат медичних наук з 2009, доцент з 2013.