Педаченко Юрій Євгенович - доктор медичних наук, професор

Освіта: Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця з відзнакою, занесений до Золотої книги Пошани Національного медичного університету. Удостоєний стипендії Кабінету Міністрів України (2003 рік), премії Президента України для молодих вчених (2012 рік).

Професійна діяльність:

• 2004 – 2006 рр. – інтернатура та магістратура на кафедрі нейрохірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика
  • 2006 - 2008 рр. - аспірантура на кафедрі нейрохірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, старший лаборант кафедри нейрохірургії.
  • 2008 р. – кандидат медичних наук (дисертаційна робота на тему «Пункційна лазерна мікродискектомія при шийних дискогенних нейрокомпресійних синдромах»).
  • 2008 – 2012 рр. – асистент кафедри нейрохірургії
  • 2012 – 2017 рр. – доцент кафедри нейрохірургії
  • 2015 р. - доктор медичних наук (дисертаційна робота на тему «Хірургічне лікування нейрокомпресійних синдромів при стенозі хребтового каналу на поперековому рівні у хворих різних вікових груп»).
  • з 2017 р. – професор кафедри нейрохірургії

За сумісництвом працює лікарем-нейрохірургом ДУ «Інститут нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова НАМН України».

Автор понад 70 наукових робіт та 1 патенту.

Куратор циклів ТУ: "Сучасні методи діагностики в неврології та нейрохірургії", "Травма центральної та периферичної нервової системи", "Гострі порушення мозкового кровообігу".

Напрямки наукової роботи: дегенеративні захворювання хребта, травма центральної та периферичної нервової системи.

Лікар-нейрохірург вищої кваліфікаційної категорії.