Google search

Завідувач кафедри вірусології, доктор медичних наук, професор

Заслужений лікар України 

[email protected] 

Освіта. Дзюблик Ірина Володимирівна в 1977 році закінчила Київський медичний інститут ім.О.О.Богомольця. З 1977 по 1980 рр. навчалась в аспірантурі при Київському НДІ інфекційних хвороб. 

Доктор медичних наук (1998), вчене звання доцента (2011), професор (2018). Працює на посаді завідувача кафедри з грудня 2019 року.

Закінчив з відзнакою Київський медичний інститут (нині — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця) у 1984 році (санітарно-гігієнічний факультет). Працював лікарем - епідеміологом у санітарно-епідеміологічних закладах районного, обласного і республіканського рівнів (1984-1991). У 1988 році захистив кандидатську дисертацію «Організація системи епідеміологічного нагляду у зоні дії ветеринарно-санітарного утилізаційного заводу» за спеціальністю «епідеміологія». У 1991-2000  роках працював старшим і провідним науковим співробітником лабораторії зоонозних інфекцій Київського НДІ епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського. У 1998 році захистив докторську дисертацію «Біологічні властивості збудників кампілобактеріозу, особливості епідеміологічного процесу та удосконалення методів лабораторної діагностики» за спеціальностями «мікробіологія» та «епідеміологія». З 2001 року працював на посаді професора кафедри. З грудня 2019 року-завідувач кафедри.Лікар - бактеріолог вищої категорії.

Кандидат біологічних наук, доктор фармацевтичних наук, старший дослідник

[email protected] [email protected]

Освіта. Закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка  (нині Київський національний університет імені Тараса Шевченка) у 1978 р. за спеціальністю «Біологія»

Кваліфікація. Біолог-генетик, викладач біології і хімії (1978), кандидат біологічних наук  (1991), спеціаліст за фахом «Вірусологія» (1999)

Доцент  кафедри вірусології 

[email protected] 

Освіта. Закінчила Київський медичний інститут імені акад. О.О. Богомольця (нині НМУ імені О.О. Богомольця) у 1992 році за спеціальністю «Гігієна, санітарія. епідеміологія». 

Кваліфікація. Лікар-вірусолог вищої категорії. Кандидат медичних наук (2004), доцент (2010). 

Кандидат медичних наук, доцент

[email protected]

Сфера наукових інтересів: бактеріологічна діагностика інфекційних захворювань, дослідження мікробіоценозів органів і систем людини, корекція мікробіоценотичних порушень.

Освіта. Закінчила Київський медичний інститут імені акад. О.О. Богомольця (нині НМУ імені О.О. Богомольця) у 1991 році за спеціальністю «Гігієна, санітарія, епідеміологія». 

Кваліфікація: Лікар - бактеріолог вищої категорії. Кандидат медичних наук (1999), доцент (2007).