ssb@ukr.net

Закінчив Український державний аграрний університет, факультет ветеринарної медицини (1993).

Кандидат біологічних наук зі спеціальності біохімія (2009).доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики.

З 1993 року працював лікарем ветеринарної медицини 1 категорії в лабораторії біотехнології та вірус-вакцин Інституту ветеринарної медицини Академії аграрних наук України.

1995-2009 провідний інженер відділу біохімії коферментів Інституті біохімії імені О.В. Паладіна НАН України.

У 2009 році захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.04 - біохімія за темою: «Участь специфічних білків-акцепторів a-токоферолу в регуляції синтезу лейкотриєнів».

2010 – 2012 викладання курсу біохімії у Першому Київському медичний інститут асоціації народної медицини.

В 2012 асистент кафедри біоорганічної, біологічної та фармацевтичної хімії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

3 квітня 2019 року– доцент кафедри клінічної лабораторної діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика.

Автор 33 наукових публікацій. Співавтор підручників «Клінічна біохімія», т.2 та т.3 2022 рік.

Викладацька робота - проведення лекційних, практичних та семінарських занять на циклах Інтернатура, Спеціалізація, Предатестаційні цикли та цикли Тематичного удосконалення зі спеціальності «Клінічна біохімія». Куратор циклів «Спеціалізація спеціальності «Клінічна біохімія», «Стажування з клінічної біохімії», ТУ «Актуальні питання клінічної біохімії», ТУ «.Система управління якістю медичних лабораторії»