Google search

Виховна робота серед слухачів, чисельність яких поповнилась в поточному році магістрами та аспірантами, починається з перших днів їх навчання на кафедрі. Вона є невід’ємною складовою освітнього процесу і здійснюється шляхом реалізації навчальних планів та програм з використанням потенціалу науково-педагогічних працівників та в позааудиторний час.

Викладачі кафедри активно задіяні у виховній роботі, виконуючи обов’язки кураторів циклів. На вступних конференціях слухачів знайомлять з історією розвитку Університету та кафедри, організацією навчально-виховної роботи в Університеті. Одним із засобів громадсько-правового виховання є створення атмосфери вимогливості щодо сумлінного виконання слухачами та магістрами своїх обов’язків, додержання правил внутрішнього розпорядку закладу, наказів ректора та розпоряджень деканату.

Колектив кафедри приділяє значну увагу створенню належних умов для задоволення культурних потреб слухачів, які активно залучаються до участі в культурно-масових заходах, таких як: екскурсії по історичним та визначним місцям столиці України, колективні відвідування театрів, музеїв, різноманітних патріотично-освітніх закладів (Національний музей історії медицини, водно-інформаційний центр, національний музей «Чорнобиль»), виставок, читацьких та науково-практичних конференцій тощо.

Військовий стан в Україні суттєво змінив форми виховної роботи. У рамках режимі on-line спілкування слухачам пропонується стати учасниками віртуальних турів найбільших музеїв світу та переглянути онлайн-колекції, на які завжди бракувало часу, таких як: Галерея Брера, Мілан (https://pinacotecabrera.org/en/), Галерея Уфіцці, Флоренція (https://www.uffizi.it/mostre-virtuali), Музей Прадо, Мадрид (https://www.museodelprado.es/en/the-collection), Лувр, Париж (https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne), Британський музей, Лондон (https://www.britishmuseum.org/collection). А також поглянути на історію України через найважливіші підписи під час онлайн-подорожі інтерактивною виставкою «Сила підпису», де зібрано унікальні документи, які визначали долю нашої держави впродовж  віків - від універсалу Івана Виговського до Акта проголошення незалежності України (https://sk.ua/uk/sila-pidpisu/). Науково-педагогічні працівники кафедри проводять освітньо-просвітницьку діяльність, у тому числі з використанням можливостей Інтернет-ресурсів та соціальних мереж. Наприклад: на сайті Університету постійно розміщується актуальна інформація щодо новин в галузі громадського здоров'я, епідеміології та екології, наголошується на забезпеченні якості та доступності профілактичної діяльності системи охорони здоров’я.