Асистент кафедри громадського здоров’я, епідеміології та екології, лікар-епідеміолог.

Закінчила Львівський ордена Дружби народів державний медичний інститут. Пройшла курс підготовки «Епідеміологія, біостатистика. Наукова комунікація» на базі CDC. Atlanta, USA.

Трудовий шлях:

1989-1999 роки лікар – епідеміолог Львівської обласної СЕС. З 2000 року була керівником, консультантом в системі громадського здоров’я, експертом – епідеміологом у восьми міжнародних та національних науково- практичних проектах у сфері охорони здоров’я.

З 2023 р. працює на кафедрі громадського здоров’я, епідеміології та екології. Відповідає за підготовку магістрів за спеціальністю 229 "Громадське здоров'я".

Співавтор двох методичних рекомендацій міжнародного рівня з використання програм моніторингу імунопрофілактики та інфекційних хвороб.

Сфера наукових інтересів: загальна та госпітальна епідеміологія, імунопрофілактика, епідеміологія неінфекційних хвороб в системі громадського здоров’я.