Google search

З метою забезпечення якості освітнього процесу та відповідності до світових вимог науково-педагогічний персонал кафедри реалізує мультисекторальний підхід. Так, до викладання дисципліни «Громадське здоров’я» залучались представники шкіл громадського здоров’я Європи, а саме: директор Інституту глобального громадського здоров'я (Франція) професор Пітер Бойль, професор Зігурт Вітолс (Шведська агенція оцінки якості технологій в охороні здоров’я та соціальній сфері) та професор Томмі Лінне (координатор проектів міжнародного співробітництва Каролінського Інституту).

НПП кафедри проходять навчання та стажування за кордоном (проф. Хоменко І.М., доц. Першегуба Я.В., ас. Туряниця С.М.), приймають участь в міжнародних конференціях та форумах (Екологічний форум м. Краків - Польща доповідь проф. Хоменко І.М. "Україна. Виклики для громадського здоров'я, обумовлені радіаційно-хімічним забрудненням довкілля у воєнний час").

Міжнародний обмін досвідом з питань поширення знань в галузі профілактичної медицини та розвитку громадського здоров’я значною мірою сприяє підвищенню професійних знань слухачів циклів, забезпечує їх можливістю використання Європейського досвіду з метою імплементації до регіональних вимог діяльності та став яскравою нагодою спілкування викладачів, як представників різних наукових шкіл.