Google search

ДАВТЯН Лена Левонівна доктор фармацевтичних наук, профессор

Працює на кафедрі з 1998 року.

Очолює кафедру з 2009 року.

Проф. Давтян Л. Л. працює в галузі створення ЛЗ з різним дисперсійним середовищем. Під керівництвом проф. Давтян Л. Л. виконано 2 докторські, 11 кандидатських дисертацій (1 - доктора філософії PhD за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація»). Отримано 30 патентів і авторських свідоцтв. Проф. Давтян Л.Л. - автор 15 підручників, навчальних посібників і монографій, а також ряду методичних рекомендацій, має понад 400 наукових публікацій у вітчизняних і закордонних виданнях.

КОРИТНЮК Раїса Сергіївна доктор фармацевтичних наук, профессор

Працює на кафедрі з 1967 року.

Працює в галузі створення багатокомпонентних інфузійних розчинів, в тому числі розчинів для перитонеального діалізу. Вона є співавтором 2 нормативних документів МОЗ України. Автор понад 300 наукових публікаціях; 13 навчальних посібників, 14 методичних рекомендацій, 16 патентів та інформаційних листів. П’ять найменувань лікарських засобів випускається фармацевтичною промисловістю України. Вона підготувала 12 наукових кадрів, в тому числі 2 доктори фармацевтичних наук, 10 кандидатів і 8 магістрів. Для ВУЗів України надала допомогу в підготовці 6-х науково-педагогічних кадрів. Має вищу кваліфікаційну категорію з спеціальності «Загальна фармація».

доктор  фармацевтичних наук, профессор.

Працює на кафедрі з 2008 року.

Науковий напрямок - технологія м’яких лікарських форм та лікарських форм, що знаходяться під тиском, в тому числі лікарських плівок та аерозолів. Під керівництвом Дроздової А.О. виконуються 3 кандидатських дисертацій. Вона є автором 8-х патентів і авторських свідоцтв. Професор Дроздова А.О. - автор 6 підручників, навчальних посібників і монографій, а також ряду методичних рекомендацій, має більше 80 наукових публікацій у вітчизняних і провідних закордонних виданнях.

Має вищу кваліфікаційну категорію з спеціальності «Загальна фармація»; «Організація і управління фармацією».

Проф. Дроздова А.О. є членом ред. колегії наукових фахових видань.

Нагороджена Подяка від ректора (2015 р.), орденом Агапіта Печерського (2020 р.)

НАУМОВА Маріанна Іванівна, кандидат медичних наук, доцент

Працює на кафедрі з 2019 року.

Науковий напрямок - біофармацевтичні і фармакокінетичні аспекти створення ЛЗ та лікувально-косметичних засобів. Автор понад 120 наукових публікацій. Співавтор 8 підручників для лікарів з тематики реабілітаційної медицини та фітотерапії.

Нагороджена медаллю «Знання, душу, серце людям» Всеукраїнського об’єднання «Країна» як волонтер МДАУ за проведення циклу лекцій, лікувально-діагностичну і профілактичну роботу. Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм; Почесною Грамотою Міністерства освіти та науки України за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток медичної освіти і науки, високий професіоналізм; Почесною Грамотою Міністерства охорони здоров’я України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм.

Наумова М. І. є членом Української асоціації по вивченню болю; членом Міжнародної діабетичної асоціації України; European Association for the Study of Diabetes (EASD), член-кор «ГО МАОН» України.

Кандидат фармацевтичних наук, доцент

Працює на кафедрі з 1996 року.

Науковий напрямок - м’які лікарські засоби антимікробної та ранозагоюючої дії.

Автор понад 50 наукових публікацій і 2 патентів. Співавтор 2 посібників.

Нагороджена грамотами МОЗ України, Подяка від ректора з нагоди 100-річчя академії (2018 р.), Подяка від ректора з нагоди Для фармацевтичного працівника (2019 р.).

Кандидат фармацевтичних наук, доцент

Працює на кафедрі з 2006 року.

Нуковий напрямок: технологія м’яких лікарських форм, в тому числі лікарських плівок. Належна аптечна практика. Фармацевтичне забезпечення хворих на цукровий діабет.

Під керівництвом доцента Власенко виконано 1 кандидатська дисертація іноземного аспіранта. Отримано 8 патентів і 5 авторських свідоцтв. Доцент Власенко І.О. – співавтор 9 підручників, навчальних посібників і монографій, а також ряду методичних рекомендацій, має понад 180 наукових публікацій у провідних вітчизняних і закордонних виданнях.

Доцент Власенко І.О. є редактором науково-фахового видання «Фармацевтичний журнал».

Власенко Ірина проводить активну громадську роботу на міжнарожному та національному рівні щодо проблем цукрового діабету: віце президент International Diabetes Federation; експерт European Medicine Agency (ЕМА); член керівної групи Тhe European Network of Centres for Pharmacoepidemiology and Pharmacovigilance; член керівного комітету International Rescue Committee з визначення пріоритетів досліджень неінфекційних захворювань в умовах гуманітарних криз.

Нагороджена: Подяка від ректора, Подяка від мера м. Києва, Подяка від м. Борисполя.