Асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.

1992 року народження, навчався у Національному медичному університеті імені О. О. Богомольця з 2009 року по 2015 рік.

Інтернатуру за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія» проходив у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Після закінчення інтернатури поступив у клінічну ординатуру, в цей же час працював лікарем-анестезіологом відділення екстракорпоральної детоксикації Українського медичного центру інтенсивної терапії сепсису (КМКЛ №3).

У 2020 працював лікарем-анестезіологом відділення реанімації та інтенсивної терапії для нейрохірургічних та неврологічних хворих (КНП "Олександрівська клінічна лікарня м.Києва").

З 2020 року по 2023 рік працював на посаді лікаря-консультанта з анестезіології в Kuwait University Hospital, місто Сана, Єменська Республіка.

З 2023 року почав працювати на посаді асистента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НУОЗ України імені П.Л. Шупика.