Google search

КАМІНСЬКИЙ В’ячеслав Володимирович - виконуючий обов'язки ректора, завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор, академік НАМН України. Заслужений лікар України. 

Директор Київського Міського Центру Репродуктивної та Перинатальної Медицини. 

Автор близько 300 наукових публікацій, з них 5 монографій, 19 методичних рекомендацій, 11 раціоналізаторських пропозицій, 15 патентів на винахід. Під його керівництвом виконано 3 докторські дисертації, 15 кандидатських дисертацій, заплановані 3 докторські та 5 кандидатських дисертацій.

Доктор медичних наук, професор кафедри

Закінчив Київський медичний інститут за фахом "Лікувальна справа" у 1985 році. Інтернатура з анестензіології та реанімації. З 1989 р. працював на посаді лікаря-реаніматолога у відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей НДІ ПАГ (тепер Державна установа «Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України»), з 1991 р. працював на посаді наукового співробітника відділення неонатології.

Ткаченко Руслан Опанасович - доктор медичних наук, професор; заслужений лікар України (2016р.); головний  спеціаліст з  питань  акушерської  реанімації  ГУОЗ м.Києва; завідувач курсом ТУ з акушерської анестезіології та реанімації для лікарів анестезіологів та акушерів-гінекологів.

Судома Ірина Олександрівна - доктор медичних наук, професор; директор з науки та розвитку клініки «Надія». Автор 25 наукових робіт та монографій. Член Європейського товариства репродукції людини і ембріології (ESHRE).

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії.

Савченко Сергій Євгенович – доктор медичних наук, професор. Заслужений лікар України (2016). Лікар акушер - гінеколог вищої кваліфікаційної категорії. Член асоціації акушерів – гінекологів України.

За період 2018-2020 роки під його керівництвом виконана 1 кандидатська дисертація , на етапі завершення - 4 кандидатські дисертації.