Google search

 
 

В університеті відбулася друга робоча зустріч адміністрації з представниками гуманітарної неурядової організації "Допомога Україні" ("Help To Ukraine") (Іспанія).

 

За результатами проведеного аналізу потенціалу закладів вищої медичної освіти України, що тривав близько місяця, представники гуманітарної неурядової організації "Допомога Україні" обрали для продовження співпраці саме наш університет.

Було підписано меморандум про співпрацю, який з боку НУОЗ України імені П. Л. Шупика підписав академік НАМН України, професор В’ячеслав Камінський, ректор; а з боку неурядової організації "Допомога Україні" – Карлос Фернандес, засновник.

Сторони висловили наміри розробити детальні пропозиції для програм співробітництва у сфері освіти та науки на основі рівності та взаємної вигоди.

Планується розробити спільні програми з навчання, наукових досліджень, обміну викладачами та студентами, підвищення кваліфікації персоналу тощо.

Найближчим часом на порядку денному вирішення питання стосовно можливості стажування українських лікарів ортопедів-травматологів, реабілітологів, психологів та інших в лікарнях міста Севільї (Іспанія).

Ознайомитися з інформацією про попередню зустріч адміністрації університету з делегацією з Іспанії можна за посиланням.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 50.33% - 3 Голосів
Доступність матеріалу: 50.33% - 3 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також