На кафедрі проводяться цикл спеціалізації за фахом «Ревматологія».

Цикли тематичного удосконалення:

•  «Актуальні питання терапії»
  •  «Хвороби суглобів»
  •  «Актуальні питання ревматології»
  •  «Системні захворювання сполучної тканини»

Підготовлені для впровадження нові цикли тематичного удосконалення з очно-заочною формою, а також цикли тематичного удосконалення «Системні васкуліти», «Внутрішньосуглобові ін’єкції в ревматології».

Кафедра організує і проводить виїзні цикли тематичного удосконалення з актуальних питань терапії та ревматології, як у Київській області, так і в інших регіонах України.

Підготовка інтернів відбувається за фахом  «Внутрішні хвороби»

На кафедрі можливе навчання на контрактній основі в інтернатурі, очній і заочній аспірантурі.

Участь у працівників кафедри у роботі вчених рад у 2021 році:

1. Академік НАМН України, професор Коваленко В. М. є членом Великої вченої ради.
  2. Академік НАМН України, професор Коваленко В. М. є членом факультетської вченої ради.
  3. Доцент, к.мед.н Силантьєва Т.С. входить до складу комітету по навчально-методичній роботі та роботі з інтернами терапевтичного факультету.
  4. Асистент Цимбалюк Т.С. була проягом 2021 року секретарем вченої ради терапевтичного факультету.

Доцент, к.мед.н. Крилова А.С. очолює комітет по науці терапевтичного факультету, входить до складу комісії вченої ради НУОЗ України імені П. Л. Шупика з наукової роботи та інноваційної діяльності.