Google search

Кафедра гематології та трансфузіології отримала «Сертифікат про визнання» Американського міжнародного альянсу охорони здоров’я (АМАОЗ). Здійснює в рамках міжнародної технічної допомоги проект «Надання технічної допомоги зі зміцнення служб переливання крові в певних країнах за Надзвичайним президентським планом США по боротьбі зі СНІДом (PEPFAR)» відповідно до Угоди № 1U2GGH00861-01 від 12.09.2017 року з Федеральним агентством Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC), бенефіціаром якої виступає Міністерство охорони здоров’я України, зазначено, що АМАОЗ визнає внесок кафедри гематології та трансфузіології в реалізацію проекту за напрямками догляду за донорами, менеджменту якості, належного застосування компонентів крові та підтверджує її успішність і досягнення. Для імплементації проекту між МОЗ України і АМАОЗ укладено Меморандум про співробітництво. В рамках проекту АМАОЗ надає технічну допомогу демонстраційним закладам переливання крові, з якими було укладено окремі меморандуми про співробітництво (м. Києва, Київської, Житомирської, Рівненської, Львівської та Одеської областей). Співробітниками кафедри гематології та трансфузіології за час співпраці МОЗ України з АМАОЗ проведено більше 10 навчальних вебінарів з менеджменту якості в службі крові, прочитано на місцях 13 навчальних лекцій з належного застосування компонентів крові, У співавторстві з американськими колегами (L. Botos, D. Ou, D. Gadlem, T. Shallert, D. Stenli), представниками АМАОЗ в Україні та трансфузіологами із пілотних областей було видано два навчальні посібники: «Донорство: залучення донорів крові та її компонентів» і «Менеджмент якості в службі крові».

Окремо, за активну участь і особистий внесок в реалізацію проекту  АМАОЗ відзначив «Сертифікатом про визнання» завідувача кафедри гематології та трансфузіології проф. Видиборця С.В., визнавши його місцевим експертом  з менеджменту якості в службі крові та належного застосування компонентів крові.

У 2019 році викладачі кафедри (доц. Ситюк Т.О., доц. Кіча Н.В.) пройшли міжнародне стажування в рамках проекту Association of French-Ukrainian Cooperation in Public Health and Pharmacy (ASFUDS) with support of the World Federation of Ukrainian Medical associations, Париж, Франція

          

Участь Проф. Хіміон Л.В. в Конгресі Європейської Асоціації боротьби із болем  (EFIC) 12-15 червня 2019р., м Валенсія, Іспанія 

Проф. Хіміон Л.В., доц. Кіча Н.В. – Національний мультидисциплінарний симпозіум за міжнародної участі «Всесвітній день запальних захворювань кишечника в Україні 2019»

Проф. Л.В. Хіміон, проф. В.І. Ткаченко є учасниками програми міжнародного співробітництва між НУОЗ України імені ПЛ Шупика та Європейським Бюро ВООЗ в програмі боротьби з хронічними неінфекційними захворюваннями в Україні. Професора кафедри є національними експертами з питань профілактики НІЗ та одержали відзнаку ВООЗ

Викладачі кафедри Хіміон Л.В., Данилюк С.В. в рамках проекту пройшли навчання із допомоги споживачам тютюнових виробів, проф В.І. Ткаченко - по роботі із проблемами психічного здоров’я.

Проф. Ткаченко В.І. – брала участь в  міжнародному дослідженні LESS (30 країн ЕС), міжнародній програмі AfriWon Research Collaborative Pilot Program.

У 2020 році Проф. Хіміон Л.В., проф. Ткаченко В.І., доц. Данилюк С.В., доц. Кіча Н.В. взяли участь у Тренінгу Університету Каліфорнія Сан-Дієго «Walkthrough on the Universal treatment Curriculum for Substance Use Disorders (UTC)», який проходив у Києві. (фото 4)

Доц. Ситюк Т.О. отримала сертифікат в Міжнародному онлайн тренінгу "Підвищення викладацької майстерності" за підтримки Україно-Швейцарського проекту "Розвиток медичної освіти в Україні", а Проф. Ткаченко В.І. отримала Подяку Західно-Казахстанського Медичного Університету  ім. М. Оспанова.

Також Проф. Ткаченко В.І. виступила з доповіддю у Webinar WONCA COVID-19 Webinar Series 2, Session 2 - "COVID Unmasks: Gendered Roles in Home and the Workplace and how it impacts on the economy".

Проф. Ткаченко В.І. бере участь у Міжнародному проекті з наукового наставництва для африканських студентів з розробки плану наукового дослідження AfriWon Research Collaborative Program (ARC Program, AFRICA), Організатор - Boston University (США). Є Національним координатором проекту ("IMproving Opportunities for Primary Care and Advocacy for Family Violence during the Covid-19 pandemic - IMOCAFV") is an international collaboration supported by WONCA, the European network on health promotion and prevention, the European General Practitioners Research Network, the WONCA Young Doctors Movement, and the European Family Justice Centers Alliance,

У 2021 році викладачі кафедри взяли участь у більш ніж 35 міжнародних конференціях, конгресах, симпозіумах, круглих столах, засіданнях, стажуваннях, тренінгах, майстер-класах в Україні та далеко за її межами.

Проф. Хіміон Л.В. стала одним із лекторів міжнародної Україно-Турецької школи остеоартрозу (жовтень 2021р., Анталія, Туреччна).

Всі викладачі кафедри є дійсними членами Європейскої академії викладачів сімейної медицини (EURACT).