Google search

Співробітники кафедри радіології постійно підтримують міжнародне співробітництво з Європейською асоціацією радіологів, а також  з Асоціацією радіологів Північної Америки, є членами:

  • Європейської асоціації радіологів ( ECR).
  • Асоціації радіологів Північної Америки.
  • Української Асоціації фахівців з ультразвукової діагностики (УАФУД).
  • Асоціації радіологів України.

З 1998-го року співробітники кафедри беруть участь у Європейському Конгресі Радіологів у Відні, українські радіологи починають отримувати запрошення на учбові курси, які ECR проводить спільно з фірмами, що працюють на радіологічному ринку країни. У 2015 році в Україні було проведено перші курси з нейрорадіології, заняття на яких вели провідні викладачі Європейського Товариства з нейрорадіології.

Вже традиційно у березні проводиться Національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні», який стає наймасштабнішою головною радіологічною подією року. 

Навчання іноземних громадян

Післядипломна підготовка іноземних громадян здійснюється відповідно до ліцензії Міністерства освіти та науки України за всіма спеціальностями:

- у клінічній ординатурі;

- аспірантурі;

- під час стажування.

Набір слухачів триває протягом року, терміни навчання у клінічній ординатурі – від двох до п’яти років за індивідуальним навчальним планом під керівництвом провідних фахівців клінічних та гуманітарних кафедр.

Щороку на кафедрі радіології НУОЗУ імені П. Л. Шупика навчається від 5 до 10  іноземних громадян із різних країн світу.