Кафедра радіології проводить консультативно-діагностичну роботу на базових лікувально-профілактичних установах: КЗ КОДА «Київська обласна клінічна лікарня» (професори: Бабкіна Т. М., Бабій Я.С., Медведєв В.Є.; доценти: Бондар Г.М., Гладка Л.Ю., Сахно Т.К.); ДУ «Інститут ядерної медицини і променевої діагностики» НАМН України» (професори Козаренко Т.М., доценти Волик Н.К.); Київська міська дитяча клінічна лікарня №1 (професор Гончар О.А., доц. Кригін Ю.А.), поліклініці НДСЛ «Охматдит» МОЗ України (доц. Бондар Г.М.),  ДУ «Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології і кардіохірургії» МОЗ України (доцент Ялинська Т.А.).

Всі клінічні бази відповідають вимогам для проведення навчального процесу та дозволяють проводити лікувально-діагностичну і наукову роботу.

Щорічно професорсько-викладацьким складом кафедри проводяться радіологічні обстеження та клінічні консультації з радіологічної діагностики понад 17000 хворих людей різного віку (рентгенологічні, комп’ютерні і магнітно-резонансні томографічні, а також ультразвукові дослідження з використанням колірного допплерівського картування).