Асистент кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Наукові інтереси: організація та управління охороною здоров'я, паліативна та хоспісна медицина

2023 р. – ТУ «Психосоматичні аспекти лікування хронічного больового синдрому»

2022 р. ТУ «Організація та надання паліативної і хоспісної допомоги хворим та членам їх сімей в амбулаторних та стаціонарних умовах»

2021 р. – отримала спеціалізацію за спеціальністю  - Організація та управління охороною здоров’я (дійсний до 23.06.2026)

2019 р. -підтвердила звання лікаря – спеціаліста за спеціальністю медична психологія ( сертифікат дійсний до 12.02.2024р.)

2017 р.-ТУ «Організація та надання паліативної і хоспісної допомоги в амбулаторних та стаціонарних умовах»
2013 р. Друга кваліфікаційна категорія за спеціальністю «медична психологія»
2011 р. ТУ за фахом «Організація і управління охороною здоров᾽я». З 2011р.-2016р. лікар- експерт БО «Муніципальна лікарняна каса м.Києва».

2010 р. – Курс для онкологів з надання паліативної домоги за американською системою EPEC-O-здобула звання «Тренер з паліативної допомоги. Фасилітатор»

2010 р. – ТУ «Основи підготовки до проведення навчання з паліативної допомоги».  2001-2007рр. НМУ ім. О.О. Богомольця факультет медичної психології. Спеціальність: лікар – медичний психолог.
1999-2001 рр. Український медичний ліцей при НМУ ім.О.О. Богомольця.

2021 р., Львівська бізнес школа – спеціальнсть: організація та управління охороною здоров’я, проект здобув перше місце та реалізацію в ММ «Добробут»

2022 р., Українська соціальна академія та фонд Олени Пінчук – «Соціальне підприємство  більше ніж бізнес»

Серпень 2023 – пройшла стажування з надання паліативної допомоги у відділенні трансплантації кісткового мозку клініки «Хадасса» Ізраїль

Вільно володію англійською, українською мовами.

Професійний досвід:
З 2007 р. по 2019 р. – лікар – медичний психолог відділення паліативної допомоги «Хоспіс» КМКЛ №2

З 2019 р.  по теперішній час – асистент та викладач кафедри паліативної та хоспісної медицини НУОЗ ім.П.Л. Шупика.

З 2014 р. по 2019 р.- лікар групи підтримки для онкохворих та їх родин «Денний Хоспіс» - фахівець зі знеболення

З 2019 р.  –Лікар мобільної служби паліативної допомоги БОБФ « СВОЇ»

З 2020 р. по теперішній час -  член робочої групи позаштатних експертів Національної служби здоров’я України в рамках розробки проекту Програми медичних гарантій на 2021, 2022, 2023 р.

З квітня 2022 р. по теперішній час – Заступник медичного директора Центру паліативної допомоги ММ «Добробут»

З листопада 2022 р. по теперішній час. – медичний директор паліативної служби БОБФ «СВОЇ»

З березня 2023 р. – медичний директор ініціативи «Все Турбота» в рамках програми “Діємо для здоровʼя"

В 2022 р. долучилася до розробки та впровадження курсу навчання фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності для Київського міського центру соціальних служб.. ( долучена до розвитку проекту по теперішній час)

Нагороди:

Грамота Верховної Ради України ( розпорядження Голови Верховної Ради України № 401-к від 09.06.2021 р. за вагомий особистий внесок в розвиток охорони здоров’я).